Gå til hovedinnhold

Hybel, 1 roms Grønlandsleiret 61A, Oslo


Om boligen

  • BoligtypeHybel
  • Areal16 m2
  • Etasje7. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra01.01.2026

Betingelser

  • Månedsleie13 000
  • Inkludert Strøm, Oppvarming, Varmtvann, Internett
  • Depositum39 000
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
14% av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Airconditioning
  • Bredbåndstilknytning
  • Heis
  • Hvitevarer
  • Ingen gjenboere
  • Kabel-TV
  • Moderne
  • Parkett
  • Rolig
  • Sentralt
  • Utsikt
  • Vaktmester-/ Vektertjeneste

Utfyllende informasjon

Sentral hybel med høy standard og flott utsikt - Alt inkludert!

Velkommen til en stilren hybel i populære Hollenderkvartalet med alt inkludert. Hybelen ligger fint til i byggets 7. etasje med fin utsikt over Botsparken uten innsyn. Store vindusflater, i tillegg til en fransk balkong, gir en lys og luftig romfølelse. Bygget er fra 2015 og holder en gjennomgående høy standard.

Hybelen leies ut med alt inkludert i leien:
- Strøm
- Oppvarming
- Varmtvann
- Internett
- Varmekabler på badet
- Calling-anlegg

Det er egen inngang til hybelen fra felles entré som deles med hoveddelen. Her er det plass til å henge fra seg ytterklær og sko. Det er også tilgang til en stor felles bakgård med sittegrupper og grill.

Bygget har en svært sentral og attraktiv beliggenhet med nærhet til sentrum, parker, spisesteder, butikker og kollektivtilbud. Det tar kun 10 minutter å gå til Oslo S eller over broen til Barcode. Grønland og Tøyen T-banestasjon ligger omtrent 8 minutter unna og rett utenfor leiligheten stopper 37-bussen døgnet rundt.

Hybelen har en innbydende stue med plass til seng/sovesofa, spisebord eller annet ønskelig møblement. To store garderobeskap følger med, og panelovn er montert under vindu. Hybelen er godt isolert, og har balansert ventilasjon som gir god luft.
Rommet har en åpen stue/kjøkken løsning og det er innredet med koketopp, kjøleskap med fryser, kum og god skapplass. Vaskemaskin er plassert på kjøkkenet og følger med i leien.
Det hører til et eget flislagt baderom med servant, dusj med dører i herdet glass og vegghengt toalett.

Leiligheten leies ut delvis møblert med følgende inkludert:
- Vaskemaskin
- To store garderobeskap med god plass til oppbevaring
- Alt av fastmontert og innebygget kjøkken- og baderomsinnredning

Røyking og dyrehold er ikke tillatt.

Jeg ser etter en rolig, renslig og pålitelig leietaker med gode referanser. Langtidsleie er ønskelig.


Visningsinformasjon

Ta gjerne kontakt med en beskrivelse av deg selv, så kan vi avtale visning.


Beliggenhet

Adresse: Grønlandsleiret 61A, 0190 Oslo


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 360241
Sist endret: 29.12.2025 16:58

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2025