Leilighet, 3 roms Ramfjordgata 7, Tromsø
Om boligen
- BoligtypeLeilighet
- Areal70 m2
- Antall rom3 roms
- Antall soverom2 rom
- Etasje1. etasje
- LeieperiodeLangtidsleie
- Ledig fra01.04.2026
Betingelser
- Månedsleie22 000
- Inkludert Internett
- Depositum66 000
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
Depositumsgaranti
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet
Fasiliteter
- Balkong
- Barnevennlig
- Bredbåndstilknytning
- Garasje/P-Plass
- Hage
- Hvitevarer
- Møblert
- Parkett
- Rolig
- Sentralt
Utfyllende informasjon
Moderne, fullt møblert 3-roms leilighet i rolige omgivelser – langtidsleie fra 01.04.2026
Lun og koselig leilighet i umiddelbar nærhet til Tromsø sentrum ledig fra 01.04.2026. Her bor man tilbaketrukket fra byen i rolige omgivelser.
Leiligheten ligger i et etablert og rolig boligområde med gangavstand til sentrum. Kiwi nærbutikk ligger ca. 100 meter unna, og busstopp ved Polaria (3 minutters gange) gir enkel adkomst til hele byen. Området byr på flotte turmuligheter langs strandpromenaden mot Telegrafbukta. Busstopp ved Polaria som ligger 3 minutters gange unna er stoppested for busser som går til omtrent alle byens områder.
Leiligheten deler hageområdet og balkong med sameiet i huset, og det medfølger parkeringsplass for 1 bil. Leiligheten er nyoppusset og komplett utstyrt med alle nødvendigheter. Internett er inkludert i leiepris. Leietaker må selv tegne strøm abonnement.
Leiligheten passer godt for par, små familier eller yrkesaktive som ønsker en stabil og komfortabel bolig i rolige omgivelser, med gangavstand til Tromsø sentrum. Perfekt for de som ønsker et urbant liv i gangavstand fra sentrum, og samtidig rolige tilbaketrukne omgivelser.
Ta kontakt på melding her for nærmere informasjon og avtale om visning.
Visningsinformasjon
Ta kontakt på melding og gi meg en god beskrivelse av deg selv. Jeg tar etterhvert kontakt for å avtale visning med de som blir aktuelle.
Beliggenhet
Adresse: Ramfjordgata 7, 9007 Tromsø
Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at
leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen
bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med
signering av leiekontrakten.
Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting.
Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en
annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.
Sist endret: 21.01.2026 16:33
Logg inn for å kontakte annonsøren