Gå til hovedinnhold

Leilighet, 2 roms Meltzers Gate 7, Oslo


Om boligen

  • BoligtypeLeilighet
  • Areal40 m2
  • Antall rom2 roms
  • Antall soverom1 rom
  • Etasje1. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra08.12.2025

Betingelser

  • Månedsleie19 500
  • Inkludert Internett
  • Depositum58 500
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
14% av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Bredbåndstilknytning
  • Heis
  • Hvitevarer
  • Møblert
  • Parkett
  • Peis/Ildsted
  • Rolig
  • Sentralt
  • Vaktmester-/ Vektertjeneste

Utfyllende informasjon

2 roms leilighet, fullt møblert og inkludert internett

Hei,

Jeg skal flytte sammen med kjæresten min og leier derfor ut leiligheten min møblert. Den er ledig for langtidsleie eller korttidsleie over noen måneder.

Leiligheten er en praktisk 2 roms med god planløsning. Kombinert stue og kjøkkenløsning, med god plass.

Kjøkkenet er utstyrt med kombinert kjøleskap/fryser, stekeovn, platetopp, oppvaskmaskin, vannkoker og kjøkkenutstyr.

I stuen er det en stor hjørnesofa med sofabord i glass. Det er en tv benk med mulighet for oppbevaring. 65 tommers tv med lydplanke.

Soverommet vender ut mot en rolig bakgård. På soverommet er det en innebygd seng 160 cm, med mulighet for oppbevaring under. Det er også et stort klesskap og en kommode for oppbevaring av klær.

Badet har dusj, vask og toalett, med et speilskap for oppbevaring. Det er tilgang til vaskemaskin i privat bod i kjelleren.

Det er varmekabler i gulvet i gangen, stuen og på badet. I stuen er det en peisovn som gir god varme.

Leiligheten ligger i en rolig gate, men det er kort vei til 21 bussen som stopper rett rundt hjørnet. Det tar ca 6 min å gå til solli med tilgang til flere buss og trikkelinjer og det er en gangavstand på 10 min til Nationaltheatret med flere kollektivmuligheter. Det finnes gateparkering utenfor leiligheten.


Visningsinformasjon

Ta kontakt for visning :) Skriv gjerne litt om deg/dere selv også.


Beliggenhet

Adresse: Meltzers Gate 7, 0257 Oslo


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 334833
Sist endret: 12.12.2025 13:15

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2025