Gå til hovedinnhold

Leilighet, 5 roms Stavnevegen 4, Trondheim


Om boligen

  • BoligtypeLeilighet
  • Areal86 m2
  • Antall rom5 roms
  • Antall soverom4 rom
  • Etasje2. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra01.08.2026

Betingelser

  • Månedsleie29 500
  • Inkludert Internett
  • Depositum88 500
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Balkong
  • Hage
  • Hvitevarer
  • Moderne
  • Møblert
  • Sentralt
  • Terrasse
  • Vaktmester-/ Vektertjeneste

Utfyllende informasjon

Stavnevegen 4 - Strøken leilighet med 4 soverom | Nærhet til NTNU Gløshaugen

Velkommen til Stavnevegen 4!

En flott leilighet med 4 soverom, nylig oppusset og klargjort for en vennegjeng.
Her får man et romslig oppholdsrom på hele 28kvm, og 4 store soverom.
Hele leiligheten er renovert (2022), og har en standard som er sjelden i dette markedet. Leiligheten er på ca 86 kvadratmeter. Internett inkludert i husleien.

På Stavne er man få minutter fra sentrum, og med veldig god kollektivforbindelse. Her går det mange busser forbi, og de fleste skal inn til sentrum, via Samfundet og universitetsparken.
Man ligger noe skjermet fra byens støy, men fortsatt nært NTNU Gløshaugen, Studentersamfundet og sentrum. I tillegg ligger man like ved St. Olavs.

Vi ønsker å framheve følgende:
- Høy standard - Totalrenovert i 2022!
- Møblert fellesareal med Sofa og sofabord. Spisestoler og spisebord.
- Alle soverom er møblert med klesskap/kommode, solskjerming og panelovn.
- Internett inkludert
- 100% nøkkelfritt - kodelås
- Sykkelavstand til NTNU Gløshaugen, sentrum og flere av byens studiesteder. Kun to minutter gange til bussforbindelse.

Leiligheten leies ut samlet, med alle fire soverom. Leietaker oppretter eget strøm-abonnement.

Om leiligheten:
Boligen leies ut delvis møblert. Gulvvarme på bad. Alle soverom har garderobeskap/kommode, solskjerming og panelovn.
Stue og kjøkken er for øvrig møblert.

Leiekontrakt:
Leieavtalen legges opp til å vare minimum frem til 31.7. kommende år. Leietaker har likevel rett til å bo i leiligheten i minimum tre år om leietaker ønsker dette. Derfor skrives det en tidsbestemt treårsavtale iht. Husleieloven. Leietaker gis en særskilt mulighet til å si opp leieavtalen hver år. Det forutsettes at leietaker varsler utleier skiftelig om oppsigelsen innen 31.1 året leietaker vil flytte 31.7.

Depositum:
Depositum på 3x husleie må betales inn på depositumskonto før overtakelse. Alternativt er det mulig å kjøpe depositumsforsikring.

Utleier holder til i byen og er opptatt av at leietakerne skal ha det bra og vil alltid være tilgjengelig ved behov.
Ta kontakt for mer info og en hyggelig prat!
Ved sms referer med "SV4 H0202"

Med vennlig hilsen,
Lucia Aven Eriksen
Tlf: +47 95363137


Visningsinformasjon

Ta kontakt for mer info og en hyggelig prat! Ved sms referer med "SV4 H0202"
Tlf: +47 95363137


Beliggenhet

Adresse: Stavnevegen 4, 7019 Trondheim


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 298667
Sist endret: 13.02.2026 17:19

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026