Gå til hovedinnhold

2 rom i bofellesskap Osloveien 48B, Trondheim


Om boligen

  • BoligtypeRom i bofellesskap
  • Areal12 m2
  • Antall rom2 ledige rom
  • EtasjeSokkel
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra01.01.2026

Betingelser

  • Månedsleie4 600
  • Inkludert Internett
  • Depositum9 200
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto

Fasiliteter

  • Bredbåndstilknytning
  • Hvitevarer
  • Møblert
  • Rolig
  • Sentralt

Utfyllende informasjon

2 hybler i bofellesskap ledig fra 1.1.2026. Både langtidsleie og korttidsleie mulig.

Bofellesskapet har stort sett bestått av studenter og de som måtte være ute i jobb. Pr i dag bor det en heltidsstudent på NTNU og en i jobb der.

Kollektivet består av i alt 4 hybler som alle er på ca 11-12 kvm. Hele leiligheten er på ca 100 kvm og inneholder i tillegg til hyblene en stor og lys felles stue, kjøkken, bad og vaskerom. Varmekabler og toalett på både bad og vaskerom. Leiligheten er fullt ut møblert,

Hybelrommene er utstyrt med klesskap og seng, der det måtte være ønske om et skrivebord med stol så ordnes dette.

Av bildene så viser de merket som "Rom 1 mulig innredning" en av mange måter disse rommene kan innredes på.

De øvrige bildene fra Rom 1 og Rom 2 viser hvordan de står akkurat nå

Ønsker en å anvende egne ting avtaler vi hvordan vi ordner dette.

Leiligheten er i god stand, og ansees som veldig trivelig å bo i. Hele huset ble totalrenovert for noen år siden og fremstår i god stand. Huset ligger i ei grend, godt trukket opp fra selve hovedveien, og det er ellers en god del utleie i resten av grenda.

Det er nettopp byttet ut både komfyr (induksjo), vaskemaskin og tørketrommel, samt helt nytt dusjkabinett.

Passer utmerket for studenter som ønsker å bo sentralt, men allikevel ikke midt i sentrum av byen. Sentrum er kun 5 minutters sykkeltur unna, mens St. Olav og NTNU Gløshaugen kun ligger ca 5 og 10-12 minutter unna på sykkel. Det er ellers gode gode kommunikasjonsforbindelser med trikk og bussholdeplasser I en avstand på 100 till 200 meters avstand.

Studerer du ved NTNU Gløshaugen tar for eksempel linje 3 deg direkte til Gløshaugen og hjem igjen, med hyppige avganger.

Husleie på 4600,- pr. måned, og dere må passe på strømforbruket selv.
Det betales pr. i dag 400 kroner pr måned i forskudd på strøm til A-konto som gjøres opp med jevne mellomrom, evt ved utflytting.

Ta kontakt for visning

2 måneders oppsigelsestid
2 måneder depositum

Ingen bilparkering
Røyking innendørs ikke tillatt


Visningsinformasjon

Ta kontakt for å avtale visning


Beliggenhet

Adresse: Osloveien 48B, 7017 Trondheim


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 148963
Sist endret: 10.12.2025 13:48

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2025