Gå til hovedinnhold

Rom i bofellesskap Bøhmergaten 5, Bergen


Om boligen

  • BoligtypeRom i bofellesskap
  • Areal10 m2
  • Antall rom1 ledig rom
  • EtasjeSokkel
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra01.02.2026

Betingelser

  • Månedsleie4 500
  • Inkludert Internett
  • Depositum9 000
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto

Fasiliteter

  • Bredbåndstilknytning
  • Hage
  • Hvitevarer
  • Kabel-TV
  • Møblert
  • Terrasse

Utfyllende informasjon

1 av 4 rom i bofellesskap.

Gangavstand til Høgskulen, Universitetet og sentrum.
Det er tilsammen 4 rom som deler kjøkken og bad.
Leie 4500+ strøm ca kr 475 pr mnd.
2 måneders depositum og 2 måneders oppsigelse. Hvitevarer og delvis møblert. Ikke røyk og husdyr.
Ligger i U-. etg i firemannsbolig med hage. Det er stille og rolig. Gangavstand til sentrum ca 20 min, universitetet ca 15 min, Høgskulen ca 17 min, Haukeland ca 15 min, bybanen ca 7 min. Butikker, treningsstudio og busstopp rett i nærheten. Det er fint å gå tur på Løvstakken og i Løvstien. Superraskt fiber internett.
Huseier legger stor vekt på at det skal være rent, ryddig, hyggelig og sikkert å bo i huset. Vi har vaskeliste, brannalarm, komfyrvakt og røyking er ikke tillatt. Sykkelbod med strøm. Oppvaskmaskin, kjøleskap og dusjkabinett.
I et bofelleskap må man være hyggelig mot de andre, snakke litt sammen, rydde etter seg og samarbeide om renhold og innkjøp av dopapir, vaskemidler osv. For tiden bor det tre menn der i alderen 20-26 år. Jeg vil tro at dette rommet passer best for en student og du bør nok være under 30 år? Det er fint hvis du skriver litt om deg selv så vi kan vurdere om du passer inn i bofelleskapet.


Visningsinformasjon

Ta kontakt for å avtale visning.


Beliggenhet

Adresse: Bøhmergaten 5, 5057 Bergen


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 42036
Sist endret: 12.01.2026 14:06

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026