Gå til hovedinnhold
Bolig til leie

Rom i leilighet Vinjes Gate 1, Bergen


Om boligen

  • BoligtypeRom i leilighet
  • Areal10 m2
  • Antall rom1 ledig rom
  • Etasje2. etasje
  • LeieperiodeKorttidsleie
  • Ledig fra01.01.2027

Betingelser

  • Månedsleie8 459
  • Inkludert Oppvarming, Varmtvann
  • Depositum8 459
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    NAV-garanti
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Møblert

Utfyllende informasjon

Møblert rom i koselig kollektiv leies ut - sentralt og hyggelig beliggenhet

Hei,

Vi har nå et ledig rom i et veldig hyggelig, sosialt og morsomt jentekollektiv! Kollektivet har en hyggelig atmosfære der man kan ha alt fra filmkvelder, fellesmiddager, vors til rolige chillekvelder.💗

Leiligheten har en åpen kjøkken/stue løsning som er innbydende og perfekt for tre venninner å være sammen! Men det er også rom for å trekke seg inn på de hyggelige rommene hvis man trenger det.

Jeg skal utveksling etter jul og ser derfor etter noen som kan overta rommet mitt i denne perioden☺️

Leieperiode: 01.01.2027 - 31.07.2027 (fremleie for vårsemester)
Det er mulig å flytte inn ting i slutten av desember hvis man vil dette!

Du vil bo sammen med to andre jenter som begge er veldig hyggelige og inkluderende. Jeg kan garantere at du vil trives med de!

Om rommet (ca 10 kvm):
- Lyst og romslig med et stort vindu
- Leies ut fullt møblert med 120 seng, nattbord, skrivebord og klesskap

Om leiligheten:
- Stor 4 - roms leilighet
- Felles stue/kjøkken løsning med spiseplass
- Fullt utstyrt kjøkken
- 2 bad
- stor bod på loftet

Beliggenhet:
- Sentralt og stille i et hyggelig nabolag
- Rett ved UiB sine bygg
- 5 minutter til møhlenpris busstopp
- 10 minutter til bybanen
- Hyggelig lokalbar (kolonialen) rett ved leilighet

Pris og praktisk info:
- 8459 kr per måned
- strøm og internett kommer i tillegg og deles på alle tre
- Det er depositumsgaranti på leiligheten. Ny leietaker overtar min andel og betaler 8000kr til meg.
- Ny leietaker på godkjennes av utleier og går inn i den eksisterende leiekontrakten

Høres dette ut som et hjem for deg?💗 Send oss en melding!

Vi gleder oss til å høre fra deg!


Visningsinformasjon

Ta kontakt hvis du vil ha visning! Vi har visninger fortløpende. Mulig både fysisk og digital.


Beliggenhet

Adresse: Vinjes Gate 1, 5007 Bergen


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 385116
Sist endret: 07.11.2026 17:40

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026