2 rom i bofellesskap Mandalls Gate 3B, Oslo
Om boligen
- BoligtypeRom i bofellesskap
- Areal15 m2
- Antall rom2 ledige rom
- Etasje3. etasje
- LeieperiodeLangtidsleie
- Ledig fra01.12.2026
Betingelser
- Månedsleie8 500
- Depositum22 500
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
Fasiliteter
- Hvitevarer
- Parkett
- Sentralt
Utfyllende informasjon
Lyst rom i Mandalls gate 3B
Velkommen til denne sjarmerende leiligheten i Mandalls gate 3B midt i hjertet av Gamle Oslo. Her leies det ut et fint rom på ca 15kvm som ble malt i sommer.
Leiligheten deles med en kvinne på 29 år som heter Vilde.
Vilde har studert klesdesign og jobber deltid med helsekost.
Boligen ligger i tredje etasje og har en god planløsning på totalt 35 kvadratmeter med to soverom. Rommet leies ut umøblert, noe som gir deg mulighet til å innrede helt etter egen smak.
Soverommet har et pent trestavs parkettgulv og et klassisk sprossevindu som gir en hyggelig atmosfære. Det er god plass til både seng, skrivebord og hyller eller andre oppbevaringsløsninger
Kjøkkenet og badet er separat fra rommene og deles mellom begge leietakere.
Beliggenheten i Gamle Oslo er ideell for deg som vil bo urbant og sentralt. Mandalls gate er en trivelig gate med kort avstand til Bjørvika, Grønland og Oslo Sentralstasjon. I nærområdet finner du et rikelig utvalg av kaféer, restauranter, matbutikker og kulturtilbud. Det er også kort vei til fine rekreasjonsområder som Middelalderparken og Botanisk hage. Kollektivtilbudet er utmerket med både buss, trikk og t bane i umiddelbar nærhet.
Dette er en flott mulighet for deg som ser etter et hyggelig sted å bo sentralt i Oslo. Ta gjerne kontakt for å avtale visning!
Innflytting er 1/12-26, men mulig å overta fra 15/11-26 ettersom rommet står tomt.
Beliggenhet
Adresse: Mandalls Gate 3B, 0190 Oslo
Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at
leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen
bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med
signering av leiekontrakten.
Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting.
Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en
annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.
Sist endret: 05.11.2026 16:19