Gå til hovedinnhold
Bolig til leie

Leilighet, 4 roms Bynesveien 3, Trondheim


Om boligen

  • BoligtypeLeilighet
  • Areal76 m2
  • Antall rom4 roms
  • Antall soverom2 rom
  • Etasje2. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra16.11.2026

Betingelser

  • Månedsleie16 000
  • Depositum48 000
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Garasje/P-Plass
  • Hvitevarer
  • Ingen gjenboere
  • Rolig
  • Sentralt
  • Turterreng
  • Utsikt

Utfyllende informasjon

Ila: 4-roms leilighet på 76 kvm med 2 soverom til leie

Velkommen til Bynesveien 3 i Ila. Dette er en leilighet på 76 kvadratmeter i andre etasje som nå leies ut umøblert. Dette gir god plass for et par eller venner som ønsker å bo sammen i et rolig og etablert boligområde. Ved å benytte den ene stuen som soverom kan leiligheten fungere som kollektiv for 3 personer.

Leiligheten har utsikt over fjorden fremstår lys og hyggelig med hvitmalte flater og lyst laminatgulv.
Vinduene slipper inn rikelig med dagslys. Under vinduene er det montert panelovner.

Vinduene er fra husets byggeår 1936, og er planlagt skiftet med tilsvarende nye i januar 2027. Kjøkkenet er fra IKEA og har integrerte hvitevarer. Det er felles vaskerom i kjelleren med separat opplegg for vann og strøm til den enkelte boenhehet. Leiligheten har ildsted for koksfyring, dette er ikke benyttet de siste årene.

Med beliggenheten i Ila bor du tett på flotte naturområder som Bymarka og Elsterparken. Det er svært gode kollektivforbindelser like ved, slik at du enkelt og raskt tar deg inn til Trondheim sentrum, NTNU eller St. Olavs hospital.

Leiligheten er innflyttingsklar. Ta gjerne kontakt for å avtale visning og for å fortelle litt om deg selv.


Beliggenhet

Adresse: Bynesveien 3, 7018 Trondheim


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 384672
Sist endret: 01.11.2026 21:36

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026