Gå til hovedinnhold
Bolig til leie

4 rom i leilighet Camilla Colletts Gate 3, Bergen


Om boligen

  • BoligtypeRom i leilighet
  • Areal80 m2
  • Antall rom4 ledige rom
  • Etasje2. etasje
  • LeieperiodeKorttidsleie
  • Ledig fra01.01.2027

Betingelser

  • Månedsleie7 100
  • Inkludert Varmtvann, Internett, Kabel-/Digital-TV
  • Depositum21 300
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Airconditioning
  • Balkong
  • Bredbåndstilknytning
  • Hage
  • Hvitevarer
  • Kabel-TV
  • Moderne
  • Møblert
  • Parkett
  • Rolig
  • Sentralt
  • Utsikt
  • Vaktmester-/ Vektertjeneste

Utfyllende informasjon

Koselig, møblert rom på Kronstad – ledig fra januar 2027!

Jeg fremleier rommet mitt i en lys og romslig leilighet på 80 m² i Camilla Colletts gate på Kronstad, fra januar 2027 til sommeren, med mulighet for lengre leieperiode.

Leiligheten deles med tre hyggelige venninner på 23 år, som alle er fulltidsstudenter. Vi har et sosialt og trivelig kollektiv, samtidig som vi respekterer hverandres behov for ro og privatliv.

Om rommet og leiligheten:

* Rommet leies ut fullt møblert med seng, garderobeskap, kommode og skrivebord.
* Stor og lys stue med sofa, TV og spiseplass.
* Moderne og fullt utstyrt kjøkken.
* Bad med både vaskemaskin og tørketrommel.
* Balkong med utsikt mot grøntområde.
* Gode oppbevaringsmuligheter.

Beliggenhet:

Leiligheten ligger sentralt på Kronstad, med kort vei til bybanen, buss, butikker og treningssentre. Det er gangavstand til HVL og gode kollektivforbindelser til både UiB, sentrum og Haukeland sykehus. Området har også fine turmuligheter.

Rommet passer perfekt for en student som ønsker å bo sentralt i et hyggelig kollektiv!

Ta gjerne kontakt dersom du er interessert eller ønsker flere bilder og informasjon! 😊


Beliggenhet

Adresse: Camilla Colletts Gate 3, 5052 Bergen


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 384357
Sist endret: 27.10.2026 10:54

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026