Leilighet, 2 roms Sundts Veg 101, Nesttun
Om boligen
- BoligtypeLeilighet
- Areal36 m2
- Antall rom2 roms
- Antall soverom1 rom
- Etasje1. etasje
- LeieperiodeKorttidsleie
- Ledig fra01.12.2026
Betingelser
- Månedsleie17 000
- Inkludert Internett, Kabel-/Digital-TV
- Depositum34 000
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
Fasiliteter
- Barnevennlig
- Bredbåndstilknytning
- Hvitevarer
- Ingen gjenboere
- Moderne
- Møblert
- Parkett
- Rolig
- Terrasse
- Turterreng
Utfyllende informasjon
Flott møblert to roms leilighet på Nesttun/Skjold
Velkommen til en moderne og gjennomført møblert to roms leilighet i Sundts veg 101 mellom Nesttun og Skjold i Fana. Leiligheten ligger praktisk til i første etasje og har en god rominndeling på 36 kvadratmeter. Her bor du i fredelige omgivelser, samtidig som du har kort vei til alt du trenger i hverdagen.
Boligen leies ut møblert, slik at du enkelt kan flytte rett inn. Leiligheten er innredet noe annerledes enn på bildene, men inneholder det samme. Stuen er innbydende og har store vindusflater som slipper inn rikelig med dagslys. Stuen er innredet med en behagelig lys sofa, TV på veggen og et skap til oppbevaring. Det mørke kjøkkenet har integrerte hvitevarer, praktisk underbelysning og står i elegant stil til det lyse tregulvet og spiseplassen. Soverommet kommer med seng, nattbord og et stort klesskap.
Beliggenheten i Fana byr på et unikt utemiljø med førsteklasses fasiliteter rett utenfor døren. Like ved leilighetsbygget finner du en utendørs padelbane, en sandvolleyballbane og en kunstgressbane. Alt ligger i solrike og grønne omgivelser. Passer for enslige og par.
Depositum kan diskuteres ved leielengde.
Visningsinformasjon
Ta kontrakt ved ønsket visning.
Beliggenhet
Adresse: Sundts Veg 101, 5221 Nesttun
Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at
leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen
bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med
signering av leiekontrakten.
Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting.
Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en
annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.
Sist endret: 25.10.2026 15:11
Logg inn for å kontakte annonsøren