Gå til hovedinnhold
Bolig til leie

Rom i leilighet Hilbrandt Meyers Gate 2, Bergen


Om boligen

  • BoligtypeRom i leilighet
  • Areal9 m2
  • Antall rom1 ledig rom
  • Etasje2. etasje
  • LeieperiodeKorttidsleie
  • Ledig fra01.01.2027

Betingelser

  • Månedsleie7 300
  • Inkludert Varmtvann, Internett
  • Depositum7 300
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    NAV-garanti
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Bredbåndstilknytning
  • Moderne
  • Møblert
  • Sentralt
  • Turterreng

Utfyllende informasjon

Korttidsleie i hyggelig kollektiv i Sandviken

Jeg fremleier et rom i en koselig leilighet i Sandviken, hvor du vil bo sammen med to hyggelige jenter på 22 og 25 år.

Jeg skal selv ut på en lengre reise i starten av året, og ønsker derfor å fremleie rommet mens jeg er bortreist. Jeg ser primært etter noen som ønsker å leie fra januar til utgangen av mars, men det er også mulig å leie for et helt vårsemester, fra januar til juni, dersom det er ønskelig.

Leiligheten ligger veldig sentralt med kun 10 min gåavstand til sentrum, men er samtidig et rolig område i et fint nabolag. Kun 5 min gange til nærmeste butikk. God mulighet for kollektivtransport med busstopp rett utenfor leiligheten.
Kollektivet er rolig og sosialt, hvor vi setter pris på å gjøre ting sammen i hverdagen, enten det er fellesmiddager, spillkvelder eller bare å slappe av og snakke sammen. Det er også rom for å trekke seg tilbake for litt alenetid om man ønsker🫶

📍 Sandviken, Bergen
📅 Ønsket periode: Januar–mars
📅 Mulighet for: Januar–juni
👭 Kollektiv med to jenter

Ta gjerne kontakt med litt informasjon om deg selv, hva du skal i Bergen og hvilken periode du ser for deg 😊


Visningsinformasjon

Ta kontakt på melding her eller på telefon 90409190 for å avtale visning❤️


Beliggenhet

Adresse: Hilbrandt Meyers Gate 2, 5033 Bergen


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 384046
Sist endret: 27.10.2026 13:29

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026