Rom i bofellesskap Valkendorfsgaten 2A, Bergen
Om boligen
- BoligtypeRom i bofellesskap
- Areal20 m2
- Antall rom1 ledig rom
- Etasje6. etasje
- LeieperiodeLangtidsleie
- Ledig fra01.01.2027
Betingelser
- Månedsleie9 000
- Depositum27 000
-
Godtatt sikkerhet
Depositumsgaranti
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet
Fasiliteter
- Fellesvaskeri
- Heis
- Hvitevarer
- Delvis møblert
- Rolig
- Sentralt
Utfyllende informasjon
Stort og fint rom til langtidsleie
Hei!
Vi har nå et stort rom ledig i et sentralt jentekollektiv. Leiligheten ligger i Valkendorfsgaten 2, midt i Bergen sentrum. Det tar kun tre minutter å komme seg til bybanen og de aller fleste bussforbindelser, og med Torgallmenningen som nærmeste nabo har du også alt du trenger av butikker i umiddelbar nærhet. I tillegg er det kort vei til UiB og forbindelser til andre universiteter.
Det ledige soverommet har utsikt ut mot Valkendorfsgaten og leies ut umøblert. Rommet er det største i leiligheten og er ca. 20 kvm med en luftig atmosfære som kommer av den gode takhøyden. Det er flere mindre innvendige boder i leiligheten, og i tillegg disponerer du et eget klesskap som er innebygd i gangen. Leiligheten ligger i 6 etasje med heis, vi har egen vaskemaskin og tørketrommel. Leieprisen inkluderer varmtvann, mens strøm og internett kommer i tillegg.
Det er totalt tre rom i leiligheten og vi er to jenter som bor her fra før av. Du vil bo med Mille (24) som tar en master i global utvikling ved UiB og Sequoia (25) som studerer psykologi ved UiB. Vi ser helst etter en jente i samme alder og livssituasjon. Vi er begge opptatt av å ha det hyggelig, ryddig og hjemmekoselig. Vi liker å finne på ting sammen, om det så er middag, filmkveld, å dra ut eller å henge på hverandres rom, og håper at vår neste roomie også vil være med!! Så er det selvfølgelig lov til å trekke seg tilbake når en har behov for litt egentid.
Send oss gjerne en melding hvor du forteller litt om deg selv, hvordan du liker å ha det i et kollektiv og hva du driver med (studier, jobb, fritidsinteresser) om du er interessert.
Vi gleder oss til å høre fra deg! :)
Beliggenhet
Adresse: Valkendorfsgaten 2A, 5012 Bergen
Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at
leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen
bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med
signering av leiekontrakten.
Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting.
Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en
annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.
Sist endret: 20.10.2026 18:48