Gå til hovedinnhold
Bolig til leie

Hybel, 1 roms Nardobakken 4, Trondheim


Om boligen

  • BoligtypeHybel
  • Areal13 m2
  • Etasje1. etasje
  • LeieperiodeKorttidsleie
  • Ledig fra01.02.2027

Betingelser

  • Månedsleie8 160
  • Inkludert Internett
  • Depositum24 000
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    NAV-garanti
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Bredbåndstilknytning
  • Fellesvaskeri
  • Heis
  • Hvitevarer
  • Moderne
  • Møblert
  • Parkett
  • Rolig
  • Sentralt

Utfyllende informasjon

Lun og koselig leilighet framleies på Nardo

Jeg ønsker å framleie leiligheten min i Nardobakken fra 01.02.2027 til 31.07.2027 (med mulighet for fleksibilitet) da jeg skal på utveksling, og ser etter en ryddig, hyggelig og pålitelig leietaker.

Om leiligheten
Leiligheten er på 13 m² og er møblert. Den har god ventilasjon, lun stemning og gode lysforhold!

Beliggenhet;
Leiligheten ligger i nærheten av NTNU campus på Gløshaugen, med gåavstand 10 minutter. Område med kort vei til kollektivtransport, apotek, og matbutikk i nabobygget. Det er en studie-sal i bygget som også er veldig praktisk om man vil studere hjemme!

Praktisk informasjon;
Husleie: 8160 kr per måned
Inkludert i leien: Internett, oppvarming, varmtvann
Strøm: Kommer i tillegg, har foreløpig avtale med Fortum
Depositum: 24 000 kr
Leieperiode: 1.Februar - 31.Juli

Møblering: Alle møbler følger med, alt av personlige eiendeler på bildene fjernes. Det følger med en bod som ikke vil være tilgjengelig i leieperioden da jeg lagrer personlige eiendeler der.

Jeg ser etter en ansvarsfull leietaker som vil ta godt vare på leiligheten. Send gjerne en melding ved interesse! Ønsker å høre mer om deg og gjerne ta en videosamtale før vi signerer kontrakt!

Depositum og kontrakt kan vi snakkes nærmere om!
Om det ellers er spørsmål ved annonsen, bare ta kontakt!


Visningsinformasjon

Ta kontakt så vi kan snakke nærmere om visning eller videosamtale:)


Beliggenhet

Adresse: Nardobakken 4, 7032 Trondheim


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 383320
Sist endret: 09.10.2026 12:07

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026