Gå til hovedinnhold
Bolig til leie

5 rom i bofellesskap Lærerskoleveien 28, Notodden


Om boligen

  • BoligtypeRom i bofellesskap
  • Areal9 m2
  • Antall rom5 ledige rom
  • EtasjeIkke spesifisert
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra01.11.2026

Betingelser

  • Månedsleie5 000
  • Inkludert Internett
  • Depositum10 000
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto

Fasiliteter

  • Bredbåndstilknytning
  • Garasje/P-Plass
  • Hage
  • Hvitevarer
  • Møblert
  • Peis/Ildsted
  • Rolig
  • Sentralt
  • Terrasse
  • Turterreng
  • Utsikt

Utfyllende informasjon

Møblert rom i kollektiv - 100m fra USN, 2 bad og terrasse

Rom til leie i koselig kollektiv bare 100m fra Universitet. Huset ligger perfekt til med terrasse, stor hage og masse innvendig lagring.

Huset består av:
- 5 soverom på 9–12 kvm. Leien gjelder per rom.
- Kjøkken i første etasje
- 2 komplette bad med toalett og dusj
- Koselig stue med åpen løsning til kjøkken og utgang til terrassen
- Parkering til 4 biler

Hvert rom er møblert med 120cm seng, klesskap, pult og stol. Fellesareal (stue, kjøkken, gang, bad) er også fullt møblert med alt man trenger.

Leien inkluderer internett, hvitevarer, møbler og kommunale avgifter.

Strøm betales a konto 300 kr per person per måned, og avregnes på slutten av året. Har dere brukt mindre får dere tilbake, har dere brukt mer etterbetaler dere resterende sum.

Rommene er ledige fra 1. november 2026.

Bildene viser digital møblering. Eksakte møbler kan avvike noe fra bildene.

Interessert? Ta kontakt her på Hybel.no eller på melding/tlf til 94 82 18 03 og skriv litt kort om deg selv og ønsket innflyttingsdato.


Visningsinformasjon

Ta kontakt for å avtale visning.


Beliggenhet

Adresse: Lærerskoleveien 28, 3679 Notodden


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 383289
Sist endret: 08.10.2026 18:46

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026