Gå til hovedinnhold
Bolig til leie

Rom i leilighet Klaus Hanssens Vei 16, Bergen


Om boligen

  • BoligtypeRom i leilighet
  • Areal9 m2
  • Antall rom1 ledig rom
  • Etasje1. etasje
  • LeieperiodeKorttidsleie
  • Ledig fra01.01.2027

Betingelser

  • Månedsleie7 000
  • Inkludert Internett, Kabel-/Digital-TV
  • Depositum21 000
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    NAV-garanti
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Moderne
  • Møblert
  • Sentralt
  • Vaktmester-/ Vektertjeneste

Utfyllende informasjon

Ledig rom i jentekollektiv!

Jeg skal på utveksling, og må derfor leie ut soverommet mitt i perioden jan 2027-aug 2027🤍(Det er kanskje mulighet for lengre leie).
Jeg bor i verdens beste kollektiv med 3 andre hyggelige jenter på 22 år, som alle studerer og jobber ved siden av. Jentene er glad i å ha en rolig kveld hjemme, med alt fra filmkveld, baking og strikking, til å også dra ut i helgene! I hverdager er de glad i å gå mye tur rundt vannet vi bor rett ved, samt dra på kafé og bade av og til!
Vi bor ganske sentralt, på Møllendal, med gode kollektivmuligheter. Vi som bor her går på Nhh, Uib og Hvl og alle kommer seg til skolen uten problem. Det tar ca 5 min til bybane, under ett minutt til nærmeste buss og 5 minutter til buss til NHH.
Jeg leier ut soverommet mitt møblert, så det er bare å flytte rett inn! Vi har en ganske stor leilighet på over 100kvm, med to bad, stort kjøkken, bod og en stor gang til ytterklær og oppbevaring.
Strøm kommer i tillegg til leien, og varierer fra 200kr på varmeste sesong til maks 600-700kr på vinteren:) Vi har og en vaktmester som bor i huset som vi kan få hjelp av til ting😊
Send meg gjerne en melding hvis du er interessert (eller har spørsmål) så kan vi prates mer💞
Jeg heter irisfroestad på IG og hvis du vil ta kontakt der.


Visningsinformasjon

Send meg melding😊


Beliggenhet

Adresse: Klaus Hanssens Vei 16, 5053 Bergen


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 383033
Sist endret: 04.10.2026 22:02

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026