Gå til hovedinnhold
Bolig til leie

Rom i leilighet Dokken 8, Bergen


Om boligen

  • BoligtypeRom i leilighet
  • Areal7 m2
  • Antall rom1 ledig rom
  • Etasje1. etasje
  • LeieperiodeKorttidsleie
  • Ledig fra20.12.2026

Betingelser

  • Månedsleie8 500
  • Inkludert Internett, Kabel-/Digital-TV
  • Depositum25 500
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Bredbåndstilknytning
  • Dyrehold tillatt
  • Hvitevarer
  • Moderne
  • Møblert
  • Rolig
  • Sentralt

Utfyllende informasjon

Moderne fullmøblert leilighet

Hei,
Når samboeren flytter ut etter endt studie ser jeg etter en rolig, renslig og pålitelig jente i 20-årene som ny fremtidig samboer 🩷.

Litt om leiligheten:
Dokken 8 er en høy 1 etasje i et rolig område, med mange barnefamilier. Det er en 3-roms (2 soverom), med moderne kjøkken og stort bad. Det er åpen stue-kjøkken-løsning, med god plass til å studere osv. inngangen har stort garderobe skap med sko og jakke -oppbevaring. Hele oppgangen ble pusset opp i 2017. Leiligheten er hjemmekoselig, sentrumsnær, nær møhlenpris bussplass, og nært både UIB og BI. Fullt møblert med hvitevarer, og møbler av god kvalitet, alt av kjøkkenutstyr, samt god bodplass, så her kan du få egen bod!

Litt om rommet:
Rommet ink. 3 skap og har plass til 1.40 seng. Det er et stort vindu, godt isolert og med ovn.
Ser også for meg at jeg kan være fleksibel dersom du ikke ønsker å leie i sommerferien.

Litt om meg:
Jeg heter Marte er 22 år, og studerer master på BI. Jeg fullfører masteren våren 2028, og hadde dermed vært ideelt om du vil leie frem til dette! Jeg har fast deltidsjobb, og er ellers mye på skolen. Jeg er sosial og glad i å være med venner, men ikke den mest festglade. Jeg er ryddig, og det er viktig for meg å ivareta leiligheten. Jeg trener nå mot triatlon, er dermed aktiv og veldig glad i dyr.

Det er en fordel dersom du kan vise til attest fra tidligere leieforhold, ser etter et langsiktig leieforhold og er rolig! 🩷

Det er viktig for meg å finne rett person, så vi kan være fleksible -gjerne ta kontakt ved spørsmål! 🩷


Beliggenhet

Adresse: Dokken 8, 5006 Bergen


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 382632
Sist endret: 26.09.2026 22:55

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026