Rom i leilighet Munkegata 64B, Trondheim
Om boligen
- BoligtypeRom i leilighet
- Areal67 m2
- Antall rom1 ledig rom
- Etasje2. etasje
- LeieperiodeLangtidsleie
- Ledig fra20.11.2026
Betingelser
- Månedsleie12 700
- Inkludert Strøm, Oppvarming, Varmtvann, Internett
- Depositum38 700
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
Fasiliteter
- Barnevennlig
- Heis
- Hvitevarer
- Ingen gjenboere
- Moderne
- Møblert
- Sentralt
- Utsikt
Utfyllende informasjon
VELG SELV MELLOM 2 ELLER 3 MÅNEDER OPPSIGELSE - INGEN BINDING
FULLT MØBLERT LEILIGHET.
-
Dette er perfekt for noen som er lei av (eller ikke ønsker) å bo i et stort og upersonlig bofellesskap med mye rot, bråk, festing og "gjennomtrekk". Her får du en lys og hjemmekoselig leilighet med høy standard og sentral beliggenhet.
Plassen passer for noen som ønsker å bo nært alt, og samtidig ikke bo midt i de travle festgatene i midtbyen. Leiligheten er i utgangspunktet fullt møblert (dette kan diskuteres, jeg er fleksibel).
HVIS DU ØNSKER KORTTIDSLEIE: Det er mulig å låne både dyne, pute, sengetøy og håndduker for kortere opphold. Dette gjør det lettere for deg å flytte rett inn og rett ut (en perfekt, Hybrid, AirBnb løsning - bare MYE billigere).
Du kommer til å dele kjøkken og bad med meg og kjæresten min. Jeg reiser en del til utlandet og andre steder i Norge. Det er derfor viktig for meg å finne noen som bryr seg om å ta GODT VARE på leiligheten, også de ukene jeg ikke bor her selv. Det er IKKE ønskelig for meg å dele med noen som vil feste mye, ha nach og lignende.
Det er mulighet for parkering, men leietaker må betale dette selv gjennom egen leiekontrakt for soneparkering.
GJERNE TA KONTAKT FOR FLERE BILDER
Beliggenhet
Adresse: Munkegata 64B, 7011 Trondheim
Sist endret: 04.11.2026 12:21