Hybel, 1 roms Hafrsfjordgata 56, Stavanger
Om boligen
- BoligtypeHybel
- Areal40 m2
- EtasjeSokkel
- LeieperiodeLangtidsleie
- Ledig fra01.09.2026
Betingelser
- Månedsleie14 000
- Inkludert Strøm, Oppvarming, Varmtvann, Internett
- Depositum42 000
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
NAV-garanti
Depositumsgaranti
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet
Fasiliteter
- Alarm
- Dyrehold tillatt
- Hvitevarer
- Moderne
- Møblert
- Parkett
- Rolig
- Sentralt
- Turterreng
Utfyllende informasjon
Tilgjengelig igjen fra 1. september – fullt møblert kjellerleilighet på Våland | 14.000 kr inkl. strøm og internett
Det er en koselig og gjennomført kjellerleilighet på ca. 40 m² på Våland, i et rolig og attraktivt område med kort vei til Stavanger sentrum. Leiligheten har eget soverom med skyvedør, stue med kjøkken og eget bad.
Den leies ut fullt møblert og er klar til innflytting. Kjøkkenet er komplett utstyrt med servise, bestikk, glass, kasseroller og det man ellers trenger i hverdagen. Sengetøy og håndklær følger også med. Det finnes vaskemaskin, tørkestativ og strykejern.
Leien er 14.000 kr per måned, og strøm og internett er inkludert.
Jeg ser først og fremst etter én person som ønsker å leie fast med kontrakt på minimum ett år, men leiligheten kan også være aktuell for bedrift eller bemanningsbyrå som trenger bolig til en ansatt.
Leiligheten er røykfri, og det skal være ro etter kl. 22.00.
Visning kan avtales på kort varsel.
Send gjerne en melding med litt informasjon om deg selv, når du ønsker å flytte inn og hvor lenge du ser for deg å leie.
Visningsinformasjon
Ta kontakt for avtale en visning
Beliggenhet
Adresse: Hafrsfjordgata 56, 4010 Stavanger
Sist endret: 20.08.2026 08:07
Logg inn for å kontakte annonsøren