Rom i bofellesskap Niels Juels Gate 27, Oslo
Om boligen
- BoligtypeRom i bofellesskap
- Areal12 m2
- Antall rom1 ledig rom
- Etasje3. etasje
- LeieperiodeLangtidsleie
- Ledig fra01.09.2026
Betingelser
- Månedsleie9 380
- Inkludert Varmtvann
- Depositum28 140
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
Fasiliteter
- Balkong
- Bredbåndstilknytning
- Hvitevarer
- Kabel-TV
- Moderne
- Møblert
- Parkett
- Peis/Ildsted
- Sentralt
- Utsikt
Utfyllende informasjon
1 Ledig rom i jentekollektiv på Frogner
1 av 4 soverom i nydelig og lys leilighet med balkong leies ut.
Jeg er med tungt hjerte nødt for å flytte ut av rommet mitt i dette koselige kollektivet midt på Frogner.
Jentene som blir værende er mellom 20-25 år, alle studerer eller jobber. Alle har en travel hverdag og det er viktig at det blir tatt hensyn til. De liker det sosialt med rom for å trekke seg tilbake 🌷
Månedsleien er på 9380 kr og depositum er 3 månders leie.
Strøm og internett kommer i tillegg. Vi har Norgespris og i de værste vintermånedene har strømprisen aldri vært over 3000kr, og om sommeren er den rundt 1000kr eller mindre.
Leiligheten er møblert med skrivepult, seng og skap på hvert rom. I tillegg har det opp igjennom blitt kjøpt sofa, tv, vetrineskap, sofabord, gulvtepper og fullt utstyrt kjøkken av oss leietakerne. Dette tas over av nye leietakere for en engangssum på 2000kr per person.
Overtakelse er fleksibelt men det blir mulighet for overtakelse fra den 01.09.26.
Beliggenheten er helt super, og det er kort gangavstand til kollektivtransport, butikker, restauranter og uteliv.
Ser helst etter en jente på ca samme alder (20- 25 år) som er rolig men også sosial, og som jobber fulltid/student med deltidsjobb.
Om dette kan høres interessant ut send meg gjerne en melding med litt info og deg selv (navn, alder, nåværende bosted, jobb/studier, kontaktinformasjon og referanser fra tidligere leieforhold). Så avtaler vi visning derifra ⭐️
Beliggenhet
Adresse: Niels Juels Gate 27, 0257 Oslo
Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at
leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen
bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med
signering av leiekontrakten.
Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting.
Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en
annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.
Sist endret: 19.08.2026 11:06