Gå til hovedinnhold
Bolig til leie

3 rom i bofellesskap Nygata 20D, Trondheim


Om boligen

  • BoligtypeRom i bofellesskap
  • Areal70 m2
  • Antall rom3 ledige rom
  • Etasje1. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra14.08.2026

Betingelser

  • Månedsleie5 900
  • Depositum17 700
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto

Utfyllende informasjon

Sentrum (Bakklandet), 3 min fra Gløshaugen. Totalt areal på ca. 70 kvm

Hei.

Leiligheten ligger på beste Bakklandet midt i sentrum av Trondheim. Den er godt egnet for bofelleskap med 3. Den inneholder 3 STORE rom, bad og kjøkken. Rommene har noe varierende form. Det er ingen felles stue, men et kjøkken med plass til spisebord for felles hygge. Av hvitevarer medfølger oppvaskmaskin, vaskemaskin, komfyr og kjøleskap. Laminat belagte gulv, lyse vegger og tak.

Røyking ikke tillatt, husdyr ikke tillatt.

Send mail med litt om dere selv.


Beliggenhet

Adresse: Nygata 20D, 7014 Trondheim


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 380378
Sist endret: 14.08.2026 09:13

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026