Leilighet, 2 roms Bjerregaards Gate 15A, Oslo
Om boligen
- BoligtypeLeilighet
- Areal49 m2
- Antall rom2 roms
- Antall soverom1 rom
- Etasje2. etasje
- LeieperiodeLangtidsleie
- Ledig fra01.09.2026
Betingelser
- Månedsleie19 000
- Depositum57 000
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
Depositumsgaranti
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet
Fasiliteter
- Barnevennlig
- Bredbåndstilknytning
- Hvitevarer
- Sentralt
- Vaktmester-/ Vektertjeneste
Utfyllende informasjon
Sjarmerende 2-roms St Hanshaugen
Velkommen til visning på St. Hanshaugen i en sjarmerende gammel bygård. Bygården ligger sentralt på St. Hanshaugen i gangavstand til cafeer, butikker og kollektivtransport. (Buss 37 og 21) 15 min gange til sentrum. Bjerregaardsgate er en sidegate mellom St. Hanshaugen og Alexander Kiellandsplass.
Leiligheten leies ut umøblert. Leiligheten ble pusset opp for ca 3 år siden. Ledig fra starten av september. Vi ser ideelt etter noen som ønsker overta da.
Romslig stue på rundt 16 m2 med store/høye flotte vinduer som er vendt mot Bjerregaardsgate. Stort soverom med plass til dobbeltseng. Soverommet har 2 garderobeskap som følger med.
Separat kjøkken med hvitevarer. Se foto. Kjøleskap er leietakers, men han kan selge det.
Bad med dusjhjørne og vaskemaskin. Varmekabler bad.
Bod på loftet.
Bygget er uten heis og leiligheten ligger i 2 etasje. Stue og soverom er vendt mot Bjerregaardsgate.
Parkering i gate etter gjeldende bestemmelser.
Leiligheten varmes opp elektrisk.
------------------------------------------------------
Inkludert i oppgitt husleie:
Egen loftsbod
--------------------------------------------------
Diverse rundt våre kontrakter og betingelser:
Depositum er 3 x månedsleien eventuelt Tryg depositumsgaranti hvor man da garanterer for 4 månedsleier og betaler 15 % garantikostnad av det beløpet. Spør gjerne om mer informasjon rundt Tryg depositumsgaranti
9 måneder bindingstid og 3 måneders oppsigelse
3 års kontrakter med mulighet for fornyelse
Røyking og dyrehold er ikke tillatt
Leietaker tegner eget strømabonnement
Leietaker tegner egen innboforsikring
Fiber: GlobalConnect. Leietaker betaler brebånd og eventuelle TV pakker. For 100/100 mbits er veilende priser nå kr 349,- Vi tar forbehold om at prisene kan endre seg
Eiendommen eies av SKB Eiendom AS.
Litt om eiendommen:
Den ble oppført i 1898 med to blokker i fire etasjer pluss kjeller og loft.
Det er kort vei til de fleste servicetilbud på St. Hanshaugen, med blant annet parkanlegg i umiddelbar nærhet. Oslo MET er i gåavstand.
Oslo sentrum ligger innen gangavstand fra eiendommen.
Gaten fikk sitt navn i 1871 og er oppkalt etter dikteren Henrik Anker Bjerregaard som døde i 1842. I nabobygget Bjerregaardsgate 17 bodde den kjente norske forfatteren Johan Falkeberget i en periode. I forordet til Runer på Fjellveggen er Bjerregaards gate 17 i Oslo nevnt
Visningsinformasjon
Fortell om deg (dere) selv og når du (dere) ønsker leie fra. Kun privatvisninger avtales. Visninger avtales fortløpende.
Beliggenhet
Adresse: Bjerregaards Gate 15A, 0172 Oslo
Generell informasjon
SKB Eiendom AS er et eiendomsselskap i kontinuerlig vekst og utvikling. Som eiere av en rekke nærings og bolig eiendommer er vårt fokus profesjonell utleie, forvaltning, og utvikling av vår eiendomsmasse, samt kjøp og salg av eiendom. Våre eiendommer er plassert i Oslo, Bergen, Sarpsborg, Asker, Lillestrøm, og Moss.
SKB Eiendom AS eies av Stiftelsen Kaare Berg.
Se vår nettside: www.skb.no for mer informasjon om oss.
Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at
leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen
bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med
signering av leiekontrakten.
Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting.
Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en
annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.
Sist endret: 07.08.2026 18:39
Logg inn for å kontakte annonsøren