Gå til hovedinnhold
Bolig til leie

Leilighet, 2 roms Hvalstadåsen 1B, Hvalstad


Om boligen

  • BoligtypeLeilighet
  • Areal50 m2
  • Antall rom2 roms
  • Antall soverom1 rom
  • Etasje1. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra03.08.2026

Betingelser

  • Månedsleie13 500
  • Inkludert Strøm, Internett
  • Depositum28 000
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    NAV-garanti
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Bredbåndstilknytning
  • Hvitevarer
  • Delvis møblert
  • Parkett
  • Rolig
  • Turterreng

Utfyllende informasjon

Leilighet på 50 m² med ett soverom på Hvalstad

Leiligheten ligger i første etasje i en enebolig og har egen inngang. Den ligger fint plassert på Hvalstad i Asker med kort vei til kollektivtransport og natur. Boligen ligger i et barnevennlig nabolag på Hvalstad – i en blindvei. 

Kun få minutter gange til togstasjonen. 

Leiligheten har egen entre/gang, soverom, stort bad, kjøkken stue og bod. Komfyr, kjøleskap, vaskemaskin og oppvaskmaskin følger med. Internett og strøm er inkludert i leien. 

Vi ser etter en ryddig og ansvarlig leietaker som ikke røyker. Send oss en melding om deg selv, så tar vi kontakt med aktuelle kandidater. 

Merk: Møbler som vises på bildene er kun visningsmøbler og følger ikke med leiligheten.


Visningsinformasjon

Ta kontakt for å avtale visning


Beliggenhet

Adresse: Hvalstadåsen 1B, 1395 Hvalstad


Annonse-ID: 379562
Sist endret: 03.08.2026 11:02

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026