Hybel, 2 roms Tingstuveien 7A, Oslo
Om boligen
- BoligtypeHybel
- Areal50 m2
- Etasje1. etasje
- LeieperiodeLangtidsleie
- Ledig fra01.09.2026
Betingelser
- Månedsleie19 500
- Inkludert Strøm, Oppvarming, Varmtvann, Internett
- Depositum58 500
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
NAV-garanti
Depositumsgaranti
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet
Fasiliteter
- Barnevennlig
- Bredbåndstilknytning
- Garasje/P-Plass
- Hjerterom
- Hvitevarer
- Moderne
- Peis/Ildsted
- Rolig
- Sentralt
Utfyllende informasjon
Sentral hybel. Helt ny med høy standard
Velkommen til en splitter ny hybelleilighet i et rolig og hyggelig boligområde på Skøyen. Hybelen er helt nyoppusset, og ingen har bodd der tidligere. Den ferdigstilles i løpet av de neste ukene og vil være klar for innflytting i september.
Her bor du i rolige omgivelser samtidig som du har en av Oslos beste beliggenheter. Det er kun ca. 7 minutters gange til Skøyen stasjon, med tog, Flytoget, buss og trikk. Skøyen er et av Oslos viktigste kollektivknutepunkt, og med den planlagte T-banen vil området bli enda mer attraktivt.
I nærområdet finner du hyggelige kafeer, restauranter, butikker og dagligvare. På varme dager er det kun ca. 10 minutters gange til bade og båtliv.
Hybelen passer perfekt for en pendler, en rolig enslig person eller et rolig par som ønsker en ny, moderne bolig med sentral beliggenhet og rolige omgivelser.
Praktisk informasjon:
* Innflytting fra september
* Helt ny – ingen har bodd der tidligere
* Røykfritt
* Dyrehold er dessverre ikke tillatt
Leiligheten er under ferdigstillelse, og nye bilder kommer fortløpende. Det er likevel mulig å avtale visning allerede nå.
Ta gjerne kontakt og fortell litt om deg selv dersom du er interessert.
Visningsinformasjon
Ta kontakt
Beliggenhet
Adresse: Tingstuveien 7A, 0281 Oslo
Sist endret: 31.07.2026 14:02