Gå til hovedinnhold
Bolig til leie

Rom i bofellesskap Schwensens Gate 12, Oslo


Om boligen

  • BoligtypeRom i bofellesskap
  • Areal23 m2
  • Antall rom1 ledig rom
  • Etasje3. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra15.08.2026

Betingelser

  • Månedsleie9 500
  • Depositum28 500
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    NAV-garanti
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Balkong
  • Hvitevarer
  • Delvis møblert
  • Rolig
  • Sentralt

Utfyllende informasjon

Bofellesskap på St. Hanshaugen

Velkommen til Schwensens gate 12, en 1890-tallsbygård et steinkast fra parken på St Hanshaugen!

Schwensens gate er godt plassert: det er både sentralt og rolig, det er busstopp like rundt hjørnet, det er 3 dagligvarebutikker innen 5 minutters gange, og både Bislett stadion og St Hanshaugen-parken er mindre enn 5 minutter unna. Dette er en praktisk plassert leilighet for studenter som skal til Blindern, og perfekt hvis man skal til OsloMet eller UiOs juss-fakultet. Nærområdet har en rekke koselige kafeer, barer og vinbarer, restauranter, sats m.m.

Generell info:
- Man betaler depositum i form av 3x månedsleie, enten til en depositumskonto eller "depositumsgaranti"
- 3 måneders oppsigelsestid, so trer i kraft 1. mai 2027 (altså en de facto ett års bindingstid, men dersom man vil flytte ut tidligere kan dette arrangeres mot at leietaker finner en ny person til å ta over rommet)
- Strøm og internett er ikke inkludert i leien, beboerne har tegnet eget abonnement
- Hvitevarene etter tidligere beboere kan fritt benyttes. Utleier har ikke ansvar for disse.
- Pikeværelset (værelse med annen inngangsdør) kan potensielt bli leid ut, men har stått tomt siste to årene. Det bor i dag 5 stk i kollektivet, i 20-30 årene. Du vil bo med 3 jenter og en gutt.
- 150 seng som står der i dag kan kjøpes. Utemøbler medfølger

Fleksibel innflyttingsdato, helst fra 15. august.


Visningsinformasjon

Ta kontakt for å avtale visning


Beliggenhet

Adresse: Schwensens Gate 12, 0170 Oslo


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 379321
Sist endret: 30.07.2026 22:04

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026