Gå til hovedinnhold
Bolig til leie

Rom i bofellesskap Fauchalds Gate 25B, Gjøvik


Om boligen

  • BoligtypeRom i bofellesskap
  • Areal14 m2
  • Antall rom1 ledig rom
  • Etasje2. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra27.07.2026

Betingelser

  • Månedsleie6 400
  • Inkludert Internett, Kabel-/Digital-TV
  • Depositum19 200
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto

Fasiliteter

  • Bredbåndstilknytning
  • Garasje/P-Plass
  • Hage
  • Hvitevarer
  • Parkett
  • Rolig
  • Sentralt
  • Terrasse

Utfyllende informasjon

Tomannsbolig med tre store soverom og to bad. 1 soverom ledig! Gangavstand til NTNU og fagskolen.

Meget sentral halvpart av tomannsbolig på Tongjordet til leie. Passer perfekt for studenter som vil bo i et bofelleskap / kollektiv med to andre. Boligen ligger i gangavstand til NTNU Gjøvik / fagskolen og til matbutikk. Huset har hage med sommerstue og gode solforhold. Det er bussforbindelse 50 meter fra huset.



Standard:
Tomannsbolig med tre store soverom og to bad. Fellesarealene er innredet med møbler + tilgang til egen terrasse og sommerstue. Soverom inneholder skap og/eller kommode. Man kan flytte rett inn, men egen seng må påregnes. Dersom man ønsker egne møbler på soverom er dette selvsagt mulig etter avtale. 

Tre store soverom på 13-14 m2.

Soverom 1: Utleid gutt på 2. året NTNU
Soverom 2: Ledig
Soverom 3: Utleid gutt på 2. året NTNU

Kjøleskap, frys, oppvaskmaskin, varmepumpe og vaskemaskin i huset.

Parkeringsplass ved huset og i gaten utenfor. Elbillader på husvegg (250kr ekstra i mnd for tilgang/strøm til bil) 

6400; pr. rom + strøm. Strøm betales med 500kr pr mnd, resterende blir avregnet halvårlig. 

Internett og TV (fiber fra Eidsiva) er inkludert i prisen.

Ledig omgående.

Ikke tillatt med husdyrhold, røyk og overdreven festing.


Beliggenhet

Adresse: Fauchalds Gate 25B, 2815 Gjøvik


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 378956
Sist endret: 27.07.2026 15:54

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026