Gå til hovedinnhold

Hybel, 2 roms Magnus Olsens Gate 11, Hafrsfjord


Om boligen

  • BoligtypeHybel
  • Areal25 m2
  • EtasjeSokkel
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra01.08.2026

Betingelser

  • Månedsleie15 000
  • Inkludert Strøm, Oppvarming, Varmtvann, Internett
  • Depositum30 000
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    NAV-garanti
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Airconditioning
  • Bredbåndstilknytning
  • Hvitevarer
  • Moderne
  • Møblert
  • Parkett
  • Rolig
  • Sentralt
  • Turterreng

Utfyllende informasjon

Ny hybel i umiddelbar nærhet til UIS og SUS

Helt ny hybelleilighet i umiddelbar nærhet til UIS og nye SUS. Leiligheten er etablert i 2026 med lydhimling, dobbel gips mot hoveddel, eget sikringsskap, varmepumpe, egen varmtvannsbereder (120L), vaskemaskin (kombi), funksjonelt kjøkken, varme i gulv på bad og herdet tregulv. Det gjenstår å montere nytt IKEA pax skap på soverom, samt å henge opp TV i stue. Strøm og internett er inkludert i leien. Foretrekker langtidsleie.

Eiendommen ligger i et rolig nabolag på Madla og grenser mot friområde. Leiligheten passer for par eller enslige. Ta kontakt for visning.


Visningsinformasjon

Ta kontakt for visning.


Beliggenhet

Adresse: Magnus Olsens Gate 11, 4041 Hafrsfjord


Annonse-ID: 377992
Sist endret: 17.07.2026 13:53

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026