Gå til hovedinnhold

Leilighet, 2 roms Kongens Gate 78, Kristiansand


Om boligen

  • BoligtypeLeilighet
  • Areal48 m2
  • Antall rom2 roms
  • Antall soverom1 rom
  • Etasje1. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra09.08.2026

Betingelser

  • Månedsleie15 000
  • Inkludert Internett
  • Depositum30 000
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Bredbåndstilknytning
  • Moderne
  • Møblert
  • Sentralt
  • Terrasse

Utfyllende informasjon

2 roms i sentrum, fullt møblert.

2 roms leilighet fra 2016 leies ut fullt møblert fra studiestart. Moderne leilighet, like ved Aquarama/trenings senter, butikker, buss mm. Meget attraktiv beliggenhet.

Bildene i annonsen er fra kjøp, men liknende møblering vil bli.

Leiligheten overtas 1 august og vil bli møblert etter dette. Klar til overtagelse asap før 9 august.


Beliggenhet

Adresse: Kongens Gate 78, 4608 Kristiansand


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 377820
Sist endret: 15.07.2026 10:20

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026