Gå til hovedinnhold

Rom i bofellesskap Repslagerveita 10, Trondheim


Om boligen

  • BoligtypeRom i bofellesskap
  • Areal10 m2
  • Antall rom1 ledig rom
  • EtasjeAnnet
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra01.08.2026

Betingelser

  • Månedsleie7 500
  • Inkludert Internett
  • Depositum7 500
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    NAV-garanti
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Bredbåndstilknytning
  • Hvitevarer
  • Moderne
  • Delvis møblert
  • Sentralt
  • Terrasse

Utfyllende informasjon

Ledig rom i bokollektiv Bo Coliving

På grunn av at situasjonen min har endret seg litt etter at jeg signerte på denne leiligheten i april ønsker jeg nå å finne en kar som kan ta over rommet i leiligheten. Vi har enda ikke flyttet inn i leiligheten, så du vil ta over et rom i et helt nytt leieforhold.

De andre som skal bo i leiligheten er tre karer på 25 og 26 år som alle sammen starter sisteåret av mastergradene sine (2 stk på Maskin og sistemann går I & IKT)

Gjerne ta kontakt ved interesse eller spørsmål, jeg svarer gledelig på det du lurer på.

GENERELL INFO FRA ANNONSE:
Perfekt venne-leilighet med fire soverom.

Velkommen til Repslagerveita 10!
Her finner du en romslig leilighet som ligger i en sjarmerende trehusbebyggelse. Boligen er skjermet i en bakgård.

OM BOLIGEN:
Ideell beliggenhet:
Leiligheten ligger i sentrumskjernen med umiddelbar nærhet til de fleste studiesteder og butikker. Trondheim torg med alt av servicefasiliteter og byens knutepunkt for kollektivtransport er i umiddelbar nærhet.

Gode fellesområder: Huset er fordelt på 4 plan og inneholder; 4 soverom, 2 bad med varmekabler i gulv samt vaskemaskin, romslig stue/kjøkken med integrerte hvitevarer, kjellerstue med varmekabler i gulv, takterrasse og bod.

Underetasje: Kjellerstue på ca 20 kvm og bod

Første etasje: Entré, 2 soverom og bad.

Andre etasje: Kjøkken/stue, 1 soverom og bad

Tredje etasje: 1 soverom og utgang til takterrasse.

Studentfordeler: Vi tilbyr studentrabatt på depositum/garanti. Kun 1 måneds sikkerhet ved gyldig studentbevis og kredittsjekk.
Ikke studenter, 3 måneds sikkerhet. Vi godtar både depositum og depositumsgaranti.

Strøm, Tv-pakke kommer i tillegg, da dette er abonnement som tegnes av leietaker selv.
Internett er inkludert i leien.

Velkommen til Bo Coliving!


Beliggenhet

Adresse: Repslagerveita 10, 7012 Trondheim


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 377459
Sist endret: 09.07.2026 11:30

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026