Gå til hovedinnhold

5 rom i bofellesskap Bjørnsons Gate 22, Bergen


Om boligen

  • BoligtypeRom i bofellesskap
  • Areal12 m2
  • Antall rom5 ledige rom
  • Etasje2. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra01.08.2026

Betingelser

  • Månedsleie7 800
  • Inkludert Internett
  • Depositum23 400
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Moderne
  • Delvis møblert
  • Parkett
  • Rolig
  • Sentralt
  • Vaktmester-/ Vektertjeneste

Utfyllende informasjon

Ledige rom i jentekollektiv på Danmarksplass!

Velkommen til vår sentrale leilighet på Danmarksplass.

Vi leier ut rom i jentekollektiv. Totalt 4 av 4 ledige rom i dette jentekollektiv med leiekontrakt som starter 01. august 2026.

Ta kontakt for visning, så ordner vi fortløpende!

Inklusive internett. Strøm faktureres med et fast gebyr per måned og avregnes årlig.

Fellesområder leies ut møblert!


Beliggenhet

Adresse: Bjørnsons Gate 22, 5059 Bergen


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 377361
Sist endret: 08.07.2026 11:43

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026