Gå til hovedinnhold

Leilighet, 4 roms Engvegen 24, Levanger


Om boligen

  • BoligtypeLeilighet
  • Areal95 m2
  • Antall rom4 roms
  • Antall soverom3 rom
  • EtasjeSokkel
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra01.08.2026

Betingelser

  • Månedsleie16 500
  • Inkludert Internett
  • Depositum49 500
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto

Fasiliteter

  • Bredbåndstilknytning
  • Garasje/P-Plass
  • Hage
  • Hvitevarer
  • Møblert
  • Peis/Ildsted

Utfyllende informasjon

Fullt møblert sokkelleilighet med 3 soverom - ledig fra 1. august!

Leiligheten ligger i et rolig boligområde med kort vei til både sentrum og universitetet. Leiligheten passer godt for studenter eller andre som ønsker innflytningsklar bolig med gode oppbevaringsmuligheter og parkering.
Her er det bare å flytte rett inn, uten å måtte tenke på møbler eller kjøkkenutstyr.

Kvaliteter å fremheve:
- Fullt møblert
- Fullt utstyrt kjøkken
- Internett inkludert
- Kombinert vaskemaskin og tørketrommel
- Vedovn
- Hage
- God lagringsplass
- Parkeringsmuligheter

Avstander:
- NORD universitet: ca. 2 km
- Sentrum og matbutikk: ca. 1 km
- Sykehus: ca. 1,5 km

Alle soverom vil være møblert med 120-seng, skrivepult, kontorstol og garderobeskap.
Møblerte bilder av leiligheten kommer fortløpende.

Leiligheten leies i utgangspunktet ut som en enhet, men kan også leies ut med separate leiekontrakter dersom det er ønskelig.
Strøm måles på egen strømmåler.
Jeg ønsker et ryddig og forutsigbart leieforhold, og legger vekt på god kommunikasjon mellom utleier og leietaker.
Dersom du er interessert, send meg gjerne en melding hvor du forteller litt om deg selv (eller dere), så tar vi det derfra.


Beliggenhet

Adresse: Engvegen 24, 7604 Levanger


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 377287
Sist endret: 07.07.2026 14:01

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026