Gå til hovedinnhold

Leilighet, 3 roms Fearnleys Gate 5A, Oslo


Om boligen

  • BoligtypeLeilighet
  • Areal49 m2
  • Antall rom3 roms
  • Antall soverom2 rom
  • Etasje4. etasje
  • LeieperiodeKorttidsleie
  • Ledig fra01.08.2026

Betingelser

  • Månedsleie24 000
  • Inkludert Varmtvann, Internett
  • Depositum48 000
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto

Fasiliteter

  • Balkong
  • Fellesvaskeri
  • Hvitevarer
  • Delvis møblert
  • Rolig
  • Sentralt

Utfyllende informasjon

Lys leilighet i rolig nabolag ved Majorstuen til leie ut året

Jeg skal på utveksling til høsten og leier derfor ut leiligheten min i en periode – en lys og godt gjennomført 3-roms i et klassisk funkisbygg, sentralt plassert mellom Majorstuen og Vestkanttorget.

Leiligheten passer godt for par eller to venner som ønsker å bo sammen. To soverom av god størrelse: det ene har en 180 cm seng og rikelig med skapplass, det andre har en 120 cm seng og en egen arbeidsstasjon – praktisk om en av dere trenger hjemmekontor.
God oppbevaring gjennomgående: stort skap i gangen til klær, håndklær og annet, samt et kott med loft over til støvsuger, bøtter og annet praktisk utstyr.

Vaskemaskin følger med i leiligheten, og det er i tillegg mulighet for å bruke bygningens vaskekjeller.

Fra stuen er det utgang til en egen balkong på ca. 5 kvm – god plass til bord og stoler, og et fint sted å nyte morgenkaffen eller en rolig kveld når været tillater det.

Beliggenheten er vanskelig å slå: kort vei til Bogstadveien, Valkyrien, Frognerparken og gode kollektivforbindelser, samtidig som gaten selv er rolig.

Tidspunkt for leie settes tentativt som 1. august til 5. januar, men kan avtales nærmere ved behov.


Visningsinformasjon

Ta kontakt for visning, evt. digital visning


Beliggenhet

Adresse: Fearnleys Gate 5A, 0353 Oslo


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 376950
Sist endret: 02.07.2026 13:56

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026