Leilighet, 4 roms Øvre Fredlundveien 26B, Bergen
Om boligen
- BoligtypeLeilighet
- Areal71 m2
- Antall rom4 roms
- Antall soverom1 rom
- Etasje1. etasje
- LeieperiodeLangtidsleie
- Ledig fra07.08.2026
Betingelser
- Månedsleie18 000
- Inkludert Varmtvann, Internett
- Depositum54 000
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
Depositumsgaranti
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet
Fasiliteter
- Barnevennlig
- Bredbåndstilknytning
- Dyrehold tillatt
- Garasje/P-Plass
- Hage
- Hvitevarer
- Delvis møblert
- Peis/Ildsted
- Rolig
- Turterreng
Utfyllende informasjon
Lys kjellerleilighet i enebolig, med hage og garasje
Min mann og jeg har nylig kjøpt en enebolig i Øvre Fredlundveien på Minde. Vi har bodd i området i flere år og trives veldig godt her. Vi har en gutt på 2,5 år og til høsten kommer det en liten gutt til, så hos oss er det liv og røre. Vi ser etter leietakere, helst et kjærestepar, som ønsker stabilitet og godt samarbeid med utleierne.
Vi overtar huset 1. august og ønsker å leie ut kjelleretasjen så fort som mulig. Vi må gjøre noen små oppgraderinger før leietakere kan flytte inn. Vi regner med å være klar for leieforhold fra 7. august. Dersom ikke alt er på plass innen dette vil eventuell ubeleiligheter som små byggearbeider kompenseres med redusert leie i denne perioden.
Kjellerleiligheten på ca. 70 kvadratmeter, med et soverom med dobbeltseng, et disponibelt rom til for eks. kontor og gjester (ikke bilde av dette rommet), et ganske stort bad med vaskemaskin og tørketrommel, 2 boder (vi vil disponere den ene og dere den andre), gang og åpen stue- og kjøkkenløsning. Det stort sett flislagt gulv, en ny vedovn i stuen og store vinduer langs hele den ene husveggen. Leiligheten egen inngang på nedsiden av huset som disponeres av dere. Etasjene er adskilt med trapp og låsbare lyddører fra begge etasjer.
Annen info: Det tar ca. fem minutter å gå fra boligen ned til Kristianborg bybanestopp. Der tar det ti min med linje 2 inn til sentrum og det går mange busser inn til Bystasjonen langs Fjøsangerveien. Det er mange flotte turstier i umiddelbar nærhet, som den nyetablerte Løvstien eller mange stier opp til Løvstakken. På tomten er det også to garasjer, så dersom dere disponerer bil, kan dere få leie den ene mot litt høyere månedsleie.
Dyrehold er helt i orden, men ikke katt ettersom en av oss er allergisk.
Ta kontakt dersom dette høres interessant ut eller dere har noen spørsmål,
beste hilsen fra Benedicte Araldsen
Visningsinformasjon
Ta kontakt for å avtale visning.
Beliggenhet
Adresse: Øvre Fredlundveien 26B, 5073 Bergen
Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at
leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen
bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med
signering av leiekontrakten.
Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting.
Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en
annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.
Sist endret: 06.07.2026 21:27