Gå til hovedinnhold

Rom i bofellesskap Bøhmergaten 17, Bergen


Om boligen

  • BoligtypeRom i bofellesskap
  • Areal12 m2
  • Antall rom1 ledig rom
  • Etasje2. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra01.08.2026

Betingelser

  • Månedsleie8 000
  • Inkludert Internett
  • Depositum14 800
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    NAV-garanti
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Bredbåndstilknytning
  • Hvitevarer
  • Møblert
  • Terrasse

Utfyllende informasjon

1 rom i bofelleskap

Ledig rom i guttekollektiv nær sentrum
Et rom i kollektiv nær sentrum. Beliggenheten til leiligheten er veldig fin med relativt kort avstand til sentrum og gode buss- og bybaneforbindelser.
Vi ser etter en hyggelig gutt som vil flytten inn:)

Jeg heter Elias, 22 år gammel fra Oslo og studerer medier og kommunikasjon på UIB. På fritiden liker jeg å engasjere meg i diverse studentorganisasjoner, blant annet fotball og ski og friluft. Jeg er veldig glad i å være sosial og gjøre hyggelig ting sammen med venner.

Roomien min heter Mads, 23 år gammel fra Danmark. Vi har bodd sammen to år i Bergen allerede, og i tillegg vært et år på folkehøyskole sammen i Sogndal på linjen friluftsliv topptur. Mads studerer sykepleie på HVL, og er glad i å trene, klatre, stå på ski og gå fjellturer. Han er også veldig sosial og glad i å bli kjent med nye folk.

Vi ser etter en gutt i lignende livssituasjon som ønsker å ha det hyggelig, (ryddig) og bra i kollektivet. Vi er begge veldig aktive gutter, men er også glad i rolige kvelder hjemme, samtidig er kan vi også like å ta oss en fest innimellom. Jeg tror du ville kommet til å trives veldig godt sammen med oss.

Rommet som leies ut er på ca. 11-12 kvadratmeter. Det er stort og har plass til ganske mye. Skap og pult følger med, litt usikker på seng, men det kan vi komme tilbake til senere.

Leiepris er på 8000 kroner (inkludert internett, men eksludert strøm).

Send meg gjerne en melding hvis du er interessert eller lurer på noe og gjerne fortell litt om deg selv:)


Beliggenhet

Adresse: Bøhmergaten 17, 5057 Bergen


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 376321
Sist endret: 22.06.2026 23:18

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026