Gå til hovedinnhold
Bolig til leie

Rom i bofellesskap Calmeyers Gate 13, Oslo


Om boligen

  • BoligtypeRom i bofellesskap
  • Areal8 m2
  • Antall rom1 ledig rom
  • Etasje2. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra01.01.2027

Betingelser

  • Månedsleie7 853
  • Inkludert Internett
  • Depositum23 559
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    NAV-garanti
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Hvitevarer
  • Møblert
  • Rolig
  • Sentralt

Utfyllende informasjon

Rom i bofellesskap

Trenger du et sted å bo? Etter snart 3 år i Oslo og i dette fine kollektivet mister vi en romkamerat som har vært på utveksling i Oslo og skal tilbake til Tyskland. Under hele oppholdet mitt i Oslo har jeg bodd her og trivdes veldig godt med det. Rommet er ledig fra midten av desember men kan offisielt overtas fra 1.1.27. Seng og skap er også er inkludert.

Leiligheten har totalt 3 soverom, 1 stue/kjøkken (med oppvaskmaskin), 1 bad (med vaskemaskin) og 1 bod i kjelleren.

Leiligheten har super sentral beliggenhet rett ved Youngstorget/Sentrum Scene.
Kort vei til alt av kafeer, restauranter, treningssenter, butikker samt parker.
Kollektivtransport er rett rundt hjørnet og det tar kun 7-8 min å gå til Jernbanetorget. Til tross for den sentrale beliggenheten, er det ingen støy (da leiligheten ligger lengst inne i en bakgård).

Rommet er:
8m2, følger med skap, seng og nattbord. mnd. leie:7853, depositum: 23559. Dette rommet er ledig fra tidligst 18. desember men kan overtas fra 1.1.27.

Du kommer til å bo med:
Anders, fra Karlsrud (27) jobber med import, holder seg aktiv men sier ikke nei til en fotballkamp fra stua.
Eddy (meg) fra Kristiansand (28 år) jobber i restaurant/bar (kveldstid). Og studerer på OsloMet. Liker å være sosial, men samtidig slappe av hjemme.
Det er viktig å holde det ryddig i leiligheten.

Er du interessert i å vite mer, ta kontakt så kan du komme på visning ☺️

Med vennlig hilsen
Anders og Eddy


Beliggenhet

Adresse: Calmeyers Gate 13, 0182 Oslo


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 376298
Sist endret: 04.11.2026 17:34

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026