Leilighet, 3 roms Hordagaten 3, Bergen
Om boligen
- BoligtypeLeilighet
- Areal47 m2
- Antall rom3 roms
- Antall soverom2 rom
- Etasje2. etasje
- LeieperiodeLangtidsleie
- Ledig fra05.08.2026
Betingelser
- Månedsleie17 000
- Inkludert Internett
- Depositum34 000
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
Depositumsgaranti
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet
Fasiliteter
- Airconditioning
- Balkong
- Bredbåndstilknytning
- Hvitevarer
- Moderne
- Sentralt
- Terrasse
- Turterreng
- Utsikt
Utfyllende informasjon
Lekker nyoppusset 3-roms med svært sentral beliggenhet – perfekt for par eller kollektiv
Jeg skal flytte ut av leiligheten min og ser derfor etter en person eller to personer som ønsker å overta leiekontrakten. Innflytting er mulig fra 05.08., men datoen er fleksibel. Oppgi gjerne når dere ønsker å flytte inn.
Leiligheten er en nyoppusset 3-roms med svært sentral beliggenhet. Den passer veldig godt for par eller som bokollektiv for to personer, siden den har to funksjonelle soverom. Begge soverommene er på ca. 7,5–8 kvm, og det følger med garderobeskap på begge rommene.
Leiligheten er totalrenovert og ferdigstilt. Den har nytt IKEA-kjøkken, nytt bad, nye glatte overflater og installert varmepumpe.
Badet er utstyrt med dusj, toalett, servant og kombinert vaskemaskin/tørketrommel.
Hele bygget har også blitt rehabilitert det siste året. Blant annet er det satt inn ny isolasjon, lydisolering mellom boenhetene, nytt elektrisk anlegg og nye vinduer.
Et stort pluss er den solrike balkongen på ca. 10 kvm. Her er det sol fra tidlig formiddag til kvelden, og midt på sommeren er det sol til ca. kl. 20:00.
Kjøkkenet har integrerte hvitevarer, inkludert oppvaskmaskin, stekeovn, induksjonstopp og kjøleskap med fryser. Det følger også med en bod i underetasjen.
Ved interesse, skriv gjerne en kort melding om dere selv, hvor mange som skal flytte inn, og når dere ønsker innflytting.
Spisebordet kan overtas for 800 NOK dersom det er ønskelig. Gardinene på kjøkkenet og foran boden/oppbevaringsrommet kan overtas samlet for 400 NOK.
Beliggenhet
Adresse: Hordagaten 3, 5055 Bergen
Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at
leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen
bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med
signering av leiekontrakten.
Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting.
Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en
annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.
Sist endret: 19.06.2026 20:50