Gå til hovedinnhold

Leilighet, 3 roms Bonesvegen 61, Trondheim


Om boligen

  • BoligtypeLeilighet
  • Areal50 m2
  • Antall rom3 roms
  • Antall soverom2 rom
  • Etasje3. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra01.08.2026

Betingelser

  • Månedsleie21 000
  • Inkludert Oppvarming, Varmtvann, Internett, Kabel-/Digital-TV
  • Depositum63 000
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto

Fasiliteter

  • Barnevennlig
  • Bredbåndstilknytning
  • Garasje/P-Plass
  • Heis
  • Hvitevarer
  • Ingen gjenboere
  • Lademulighet
  • Moderne
  • Delvis møblert
  • Parkett
  • Rolig
  • Sentralt
  • Terrasse
  • Turterreng
  • Utsikt

Utfyllende informasjon

Splitter ny leilighet i Solsletta hageby, i umiddelbar nærhet av NTNU

Langtidsleie

Her får dere en helt ny 3-roms selveierleilighet i det attraktive boligområdet Solsletta Hageby. Leiligheten byr på en smart og innbydende planløsning, samt en romslig balkong på 13 kvm. Det er åpen løsningen mellom stue og kjøkken, som gir gode møbleringsmuligheter og en naturlig sone for både spiseplass og sofagruppe. Soverommene er på 8 og 6 kvm er lyse og praktiske utformet, med god plass til både seng og garderobe. Alt er helt nytt, og med nyboliggaranti kan du flytte rett inn uten bekymringer for vedlikehold.
Leiligheten er ikke møblert, da møblering kan avtales mellom leietaker og utleier. Den kan leies ut helt møblert, delvis møblert eller umøblert.
Bildene er fra utbygger, da leiligheten ennå ikke er overtatt av utleier.
P-plass i parkeringskjeller inngår ikke i leiepris.

Bod på 5 kvm i kjeller. 


To romslige soverom med gode oppbevaringsmuligheter.


Moderne standard med gjennomtenkte løsninger.


Kort vei til kollektivtransport og øvrige fasiliteter.


Visningsinformasjon

Ta kontakt for å avtale visning


Beliggenhet

Adresse: Bonesvegen 61, 7047 Trondheim


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 376036
Sist endret: 18.06.2026 21:42

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026