Gå til hovedinnhold

2 rom i bofellesskap Olaf Ryes Plass 10, Oslo


Om boligen

  • BoligtypeRom i bofellesskap
  • Areal47 m2
  • Antall rom2 ledige rom
  • Etasje2. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra01.08.2026

Betingelser

  • Månedsleie26 192
  • Inkludert Oppvarming
  • Depositum51 000
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Hvitevarer
  • Sentralt
  • Vaktmester-/ Vektertjeneste

Utfyllende informasjon

GRÜNERLØKKA - Pen 4-roms med svært attraktiv beliggenhet - Ledig 01.08

Hei! Mine to romkamerater på fire år flytter ut, så jeg ser i den anledning etter to nye romkamerater som kan overta rommene deres her på Løkka!

Jeg er en blid og kreativ 28 år gammel mann som jobber i film og tv-bransjen her i Oslo. Jeg ser etter 2 hyggelige romkamerater som har boevne og normal folkeskikk. Det er viktig at hver beboer respekterer sine medsamboere for å oppnå et godt bomiljø og bedre trivsel i sitt eget hjem. Jeg ser i all hovedsak etter personer ifra 20-35 år.

Grünerløkka er proppet med gode kaffebarer, unike shoppingmuligheter, solfylte uteserveringer og digge restauranter. Midt på løkka finner du populære Parkteatret, med både kjente og up and coming artister på scenen. Leiligheten ligger i byggets 2. etasje med adgang fra bakgård. Dette er også en profesjonelt driftet bygård med vektertjenester for et trygt bomiljø

Du kommer deg til og fra Grünerløkka uten problem, her går både trikk 11, 12, 17 og 18. I tillegg går 21 og 30 bussen som tar deg gjennom hele sentrum.

Romoversikt; Lys og koselig stue med åpent kjøkken, baderom med dusj og 3 soverom.

Inventar
Boligen leies ut umøblert.
Inkluderer standard hvitevarer på kjøkken og bad

Laminat/parkett på alle gulv unntatt bad hvor det er fliser

Vegger; Malte flater og fliser på bad

I leiligheten følger det med:
- Vaskemaskin, tørketrommel, oppvaskmaskin, kjøleskap/fryser

Husleien betales forskuddsvis med forfall den 1. i hver mnd.

Overtakelse; Etter 1 august

Det utføres kredittsjekk og referansesjekk før kontraktsinngåelse.
Ved kontraktsinngåelse forfaller inntil 1 måneds husleie til betaling.

Vi tilbyr en fleksibel leieavtale på 3 år.

Avtalen har en gjensidig oppsigelsesrett og kan sies opp med 3 måneders skriftlig varsel regnet fra utløpet av den kalendermåned varselet gis med 9 måneder binding.


Visningsinformasjon

Send gjerne melding her på hybel.no for å avtale visning


Beliggenhet

Adresse: Olaf Ryes Plass 10, 0552 Oslo


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 375803
Sist endret: 16.06.2026 17:42

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026