Gå til hovedinnhold

Leilighet, 2 roms Mellomila 93B, Trondheim


Om boligen

  • BoligtypeLeilighet
  • Areal40 m2
  • Antall rom2 roms
  • Antall soverom1 rom
  • Etasje2. etasje
  • LeieperiodeKorttidsleie
  • Ledig fra01.08.2026

Betingelser

  • Månedsleie12 000
  • Depositum45 000
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Balkong
  • Barnevennlig
  • Bredbåndstilknytning
  • Dyrehold tillatt
  • Garasje/P-Plass
  • Heis
  • Hjerterom
  • Hvitevarer
  • Kabel-TV
  • Moderne
  • Møblert
  • Parkett
  • Rolig
  • Sentralt
  • Turterreng
  • Utsikt
  • Vaktmester-/ Vektertjeneste

Utfyllende informasjon

Moderne 2-roms leilighet til leie - perfekt for par

Flott og velholdt leilighet i et stille og rolig sameie leies ut. Boligen ligger i 2. etasje i et moderne bygg fra 2012 og holder gjennomgående høy standard. Leiligheten er møblert og har en arealeffektiv planløsning på ca. 40 kvm. Det er ett soverom med dobbeltseng. Fra stuen er det utgang til balkong med formiddagssol.

Leiligheten har en attraktiv beliggenhet med kort vei til både Bymarka og sjøen. Det er omtrent 25 minutter gange til sentrum, og kun 5–10 minutter med sykkel. Det er også flere bussholdeplasser i nærheten. I umiddelbar nærhet finnes dagligvarebutikker som Rema 1000 og Extra, samt treningssentrene 3T og Feel24.

Andre hovedpunkter:
• Stille og rolige omgivelser
• Heis i bygget
• Balkong med formiddagssol
• Bod på ca. 3–4 kvm rett utenfor inngangsdøren
• Mulighet for leie av parkeringsplass i parkeringskjeller (kr 1 200 per mnd)
• Felles treningsrom og sauna, gratis for beboere
• Gjesteleiligheter i sameiet som kan leies rimelig for besøkende.
• Felleslokale i sameiet som kan leies og benyttes
• Vaktmester tilknyttet sameiet, tilstede tre dager i uken
• Godt organisert sameiet
• De fleste møbler følger med, inkludert seng og sofa.

Leiligheten leies ut som følge av at utleier er bortreist i forbindelse med studier. Det søkes derfor et par eller én person som er hyggelige, pålitelige og vil ta godt vare på boligen i leieperioden. Leier dessverre ikke ut til personer som røyker. Leieforholdet løper i utgangspunktet fra 1. august 2026 til 1.juli 2027, men det kan bli aktuelt med forlengelse. Leiepris er kr 12 000 per måned. I tillegg kommer felleskostnader (pt. kr 3 680) som betales direkte til sameiet. Leietaker tegner selv strømavtale og betaler etter eget forbruk, samt kommunale avgifter for vann og avløp etter forbruk (normalt ca. kr 700 per måned).


Visningsinformasjon

Ta kontakt for å avtale visning eller om du/dere har noen spørsmål. Visning kan også gjennomføres digitalt.


Beliggenhet

Adresse: Mellomila 93B, 7018 Trondheim


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 375230
Sist endret: 07.06.2026 18:34

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026