Gå til hovedinnhold

Rom i bofellesskap Bjørnsons Gate 24A, Bergen


Om boligen

  • BoligtypeRom i bofellesskap
  • Areal12 m2
  • Antall rom1 ledig rom
  • Etasje4. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra01.08.2026

Betingelser

  • Månedsleie10 000
  • Inkludert Internett, Kabel-/Digital-TV
  • Depositum3 000
  • Godtatt sikkerhet Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Hage
  • Hvitevarer
  • Moderne
  • Møblert
  • Rolig
  • Sentralt
  • Utsikt
  • Vaktmester-/ Vektertjeneste

Utfyllende informasjon

Ledig rom i jentekollektiv

Vi har ett ledig rom i vår helt nyoppussede leilighet på Kronstad! Leiligheten holder høy standard, er fullt møblert og ligger supert til med kort vei til både UiB, sentrum, kollektivtransport, butikker og treningssentre.

Leiligheten er lys og moderne, med store fellesområder. Leiligheten er enda under oppussing og er derfor ikke ferdig enda, derfor litt få bilder. Rommet er på mellom 11-12 kvm og møblert med seng, pult, stol og garderobeskap. Internett er inkludert i leien og strøm vil betales med en fast sum på 400kr i mnd.

Du vil bo med Ina og Ada, vi er 22 år og har studert i Trondheim. Vi har tidligere bodd sammen i Trondheim og flytter nå til Bergen for å starte på nye studier. Ina skal begynne på årsstudium i informasjonsvitenskap ved UiB, og Ada skal starte på sykepleien ved VID.

Vi er aktive jenter som trener en del, lager mye fellesmiddager og liker både rolige kvelder hjemme og en god kveld ute innimellom. Det er viktig for oss at kollektivet føles sosialt og inkluderende, samtidig som alle respekterer hverandres behov for egentid og ro☺️

Vi ser etter deg som er sosial, omgjengelig og ryddig, og som gjerne har en litt lignende hverdag som oss. Du trenger ikke være med på alt, men vi håper du har lyst til å bidra til et hyggelig kollektiv hvor man kan skravle litt på kjøkkenet, spise middag sammen av og til og generelt trives sammen ❤️

Send gjerne en melding og fortell litt om deg selv dersom dette høres interessant ut!


Beliggenhet

Adresse: Bjørnsons Gate 24A, 5059 Bergen


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 374876
Sist endret: 02.06.2026 11:31

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026