Gå til hovedinnhold

4 rom i bofellesskap Norbygata 19, Oslo


Om boligen

  • BoligtypeRom i bofellesskap
  • Areal7 m2
  • Antall rom4 ledige rom
  • Etasje5. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra31.05.2026

Betingelser

  • Månedsleie9 300
  • Inkludert Oppvarming, Varmtvann, Internett
  • Depositum400
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    NAV-garanti
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Balkong
  • Barnevennlig
  • Bredbåndstilknytning
  • Heis
  • Hvitevarer
  • Kabel-TV
  • Møblert
  • Rolig
  • Sentralt
  • Utsikt

Utfyllende informasjon

Ledig rom i kollektiv

Hei!
Vi er to jenter på 23 år som søker en ny roomie til vårt hyggelige kollektiv på Grønland. Rommet er ledig nå og kan overtas med en gang.

Leiligheten er romslig og har en stor stue, separat kjøkken, stort bad og balkong. Selv om rommet er på ca. 7 m², er det svært gode oppbevaringsmuligheter i leiligheten. Vi har to store ganger med mye skapplass, slik at du enkelt får plass til klær og andre eiendeler.

I tillegg har leiligheten et eget kontor som deles av oss. Dersom du ønsker mer privat plass, er det også mulig å leie kontoret som et ekstra rom mot et tillegg i leien.

Litt om oss:
Vi er to sosiale jenter på 23 år som trives med å lage mat sammen, være sosiale, ha filmkvelder og dra ut en gang i blant. Samtidig setter vi pris på å kunne trekke oss tilbake og ha vårt eget privatliv. Vi ser etter noen som er hyggelig, ryddig og passer godt inn i et sosialt, men avslappet kollektiv.

Kort oppsummert:

* Ledig rom på ca. 7 m²
* Innflytting omgående
* Sentral beliggenhet
* Stor stue
* Separat kjøkken
* Stort bad
* Balkong
* Mye skapplass i leiligheten
* Eget kontor med mulighet for å leie som ekstra rom
* Sosialt og hyggelig kollektiv
*inkludert 140x200 seng

Det er også mulighet for kortidsleie
Send gjerne en melding med litt informasjon om deg selv dersom du er interessert!
Bilder er før vi flyttet inn


Beliggenhet

Adresse: Norbygata 19, 0187 Oslo


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 374715
Sist endret: 31.05.2026 15:56

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026