Leilighet, 2 roms Veumåsen 3, Duken
Om boligen
- BoligtypeLeilighet
- Areal46 m2
- Antall rom2 roms
- Antall soverom1 rom
- Etasje1. etasje
- LeieperiodeLangtidsleie
- Ledig fra01.07.2026
Betingelser
- Månedsleie11 000
- Inkludert Strøm, Oppvarming, Varmtvann, Internett
- Depositum33 000
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
Depositumsgaranti
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet
Fasiliteter
- Barnevennlig
- Bredbåndstilknytning
- Garasje/P-Plass
- Hvitevarer
- Moderne
- Delvis møblert
- Rolig
- Turterreng
Utfyllende informasjon
Leilighet Nøtterøy/Duken, alt inkludert, ledig fra 01.07.2026
Tidsriktig og smakfull leilighet til leie fra 01.07.2026 på Nøtterøy/Duken.
Leiligheten fra 2009 som er modernisert i 2023-24, har en gjennomgående moderne og tiltalende standard med ca. 2,6 meter takhøyde og flislagte gulver. Det er gulvvarme på bad, stue, kjøkken og soverom. Stuen er romslig og innbydende med flere innredningsmuligheter, samt godt med naturlig lys i rommet. Innholdsrikt HTH kjøkken med profilerte fronter og mørktonet benkeplate, samt godt med skap- og benkeplass. Integrerte hvitevarer fra kvalitetsleverandøren Miele som oppvaskmaskin, stekeovn, platetopp og kjøleskap.
Det er montert lydhimling i tak på soverom og stuen for ekstra lydisolering mellom etasjene.
Badet i leiligheten er både delikat og romslig med god standard. Flislagt gulv og vegger i tidløst design. Badet har gulvvarme, dusjvegger, toalett, servant i baderomsinnredning, skapplass, samt tilkobling for vaskemaskin og tørketrommel. Tidsriktig og moderne soverom med plass til garderobeskap og bod på ca. 3 kvm.
Leiligheten vil ha egen p-plass og et solrik inngangsparti med egen platting. Det er muligheter for å benytte hage utenfor leiligheten hvor kveldssolen titter frem.
Leiligheten er beliggende i solrike, rolige og barnevennlige omgivelser med gangavstand til bademuligheter, dagligvare, turområder, m.m.
Leiligheten leies ut for 11 000 kr per måned inkludert strøm og internett. Depositumet er på 33 000 kr (3 månedsleier) og må være på plass innen overtakelsen av boligen.
Send oss gjerne en mail eller sms om dette kan være noe for deg/dere. Visning avtales nærmere og gjennomføres fortløpende.
Vi ser frem til å høre fra deg/dere!
Husdyr er ikke tillatt.
Minste leieperiode er 12 mnd.
Forvaltning på Husleie
Utleier vil forvalte leieforholdet på Husleie. For leietaker betyr dette i all hovedsak at husleien faktures og innkreves av Husleie.
Husleiekontrakt
For partenes trygghet vil utleier benytte Husleie sin leiekontrakt. Begge parter signerer kontrakten med BankID.
Depositumskonto
Depositumet skal innbetales til depositumskonto i Instabank opprettet av utleier på Husleie.
Depositumsgaranti
Leietaker kan stille depositum i form av depositumsgaranti. Depositumsgaranti, også kjent som leiegaranti, er et alternativ til ordinært depositum ved leie av bolig. Du betaler kun en lav månedsum for å ha gyldig depositum.
Visningsinformasjon
Ta kontakt for å avtale visning.
Beliggenhet
Adresse: Veumåsen 3, 3133 Duken
Sist endret: 31.05.2026 11:36
Logg inn for å kontakte annonsøren