Gå til hovedinnhold

2 rom i bofellesskap Gørbitz' Gate 5, Bergen


Om boligen

  • BoligtypeRom i bofellesskap
  • Areal70 m2
  • Antall rom2 ledige rom
  • Etasje3. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra01.07.2026

Betingelser

  • Månedsleie7 000
  • Depositum6 700
  • Godtatt sikkerhet NAV-garanti

Fasiliteter

  • Hvitevarer
  • Møblert
  • Sentralt
  • Turterreng

Utfyllende informasjon

To store soverom ledig i koselig kollektiv i Sandviken, 7 000 kr

Jeg ser etter to nye til kollektivet. Det skal bo tre her totalt, inkludert meg.

Leiligheten på over 70 kvadratmeter er godt vedlikeholdt, med nye vinduer og pent bad. Vaskemaskin, tørketrommel, kjøleskap og fryser står i leiligheten, og det følger med en stor bod i førsteetasje. De to ledige soverommene er store, med god plass til seng, skrivebord og klesskap.

Sandviken er etter min mening den fineste bydelen Bergen har, spesielt som student. Rolig, men ikke avsides. Du er i sentrum på fem minutter med buss, og de går ofte. Butikker har du like ved, og liker du å gå tur er både Fløyen og Stoltzen i nærheten. Rundt hjørnet ligger også baren "Falske reker", med ukentlig quiz, og andre kulturelle tilbud.

Jeg som bor her er 27, har bodd her i flere år, tar master på NHH og jobber ved siden av. Vil beskrive meg som en aktiv og omgjengelig type som foretrekker å bli kjent med de jeg bor sammen med. Til de to rommene ser jeg og utleier etter folk i 20-årene som studerer eller jobber.

7 000 i måneden er en veldig god deal. Jeg har ikke sett tilsvarende pris for en så stor leilighet med denne standarden, og med kollektiv på bare tre personer.
Utleier er grei å ha med å gjøre, og ingen ett års bindingstid. Vanlig treårskontrakt med tre måneders gjensidig oppsigelse.

Rommene leies ut fra 01.07.2026. Ta kontakt ved interesse eller spørsmål! :D


Visningsinformasjon

Bare ta kontakt om du har spørsmål om enten leiligheten eller meg.


Beliggenhet

Adresse: Gørbitz' Gate 5, 5036 Bergen


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 374610
Sist endret: 30.05.2026 22:45

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026