Gå til hovedinnhold

Leilighet, 2 roms Bratlandsmauet 10, Bergen


Om boligen

  • BoligtypeLeilighet
  • Areal26 m2
  • Antall rom2 roms
  • Antall soverom1 rom
  • Etasje2. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra01.06.2026

Betingelser

  • Månedsleie14 899
  • Inkludert Internett
  • Depositum35 000
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    NAV-garanti
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Bredbåndstilknytning
  • Fellesvaskeri
  • Hjerterom
  • Hvitevarer
  • Delvis møblert
  • Rolig
  • Sentralt

Utfyllende informasjon

Supersentral 2-roms leilighet med nytt kjøkken

Supersentral 2-roms leilighet i Bergen.

Lys og hyggelig 2-roms leilighet med attraktiv beliggenhet i Bergen sentrum. Leiligheten oppgraderes før innflytting med nytt kjøkken, nye gulv og malte vegger, som gir et moderne og innbydende preg. Leiligheten er delvis møblert. Leiligheten kan møbleres ytterligere etter avtale.

Leiligheten inneholder:
• Stue med gode lysforhold
• Separat soverom
• Nytt kjøkken med moderne løsninger (dagens kjøkken er avbildet og også illustrasjon for nytt)
• Bad
•Felles vaskeri i 1.etg

Kort avstand til kollektivtransport, butikker, caféer, studiesteder og øvrige servicetilbud.

Merk:
Det vil på et tidspunkt bli nødvendig å åpne deler av himlingen i forbindelse med utbedring rundt et vindu etter tidligere lekkasje fra badet i etasjen over. Arbeidet vil bli utført av fagfolk og koordineres nærmere med leietaker.

Ta kontakt ved interesse eller for å avtale visning. Illustrasjonsbilder er vedlagt.


Visningsinformasjon

Visning etter avtale


Beliggenhet

Adresse: Bratlandsmauet 10, 5010 Bergen


Generell informasjon

ORT 1 Eiendom AS

ORT 1 Eiendom renoverer og leier ut eiendom. Vårt mål er å utvikle boliger av god kvalitet for å skape et hjem du vil trives i.

Selskapet har sine røtter og hovedvirksomhet på Vestlandet.


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 374270
Sist endret: 24.05.2026 21:21

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026