3 rom i bofellesskap Jørgen Bjelkes Gate 11, Trondheim
Om boligen
- BoligtypeRom i bofellesskap
- Areal10 m2
- Antall rom3 ledige rom
- Etasje2. etasje
- LeieperiodeLangtidsleie
- Ledig fra01.07.2026
Betingelser
- Månedsleie5 550
- Inkludert Varmtvann
- Depositum10 000
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
Fasiliteter
- Bredbåndstilknytning
- Fellesvaskeri
- Møblert
- Sentralt
- Utsikt
Utfyllende informasjon
Rom i 5-mannskollektiv
Tre av våre kjære roomies flytter i sommer og vi har derfor ledige rom i vårt sjarmerende kollektiv på Bakklandet.
Leiligheten ligger i en enebolig med 3 andre kollektiv. Strøm og internett kommer i tillegg. Alt av inventar er på plass, inkludert projektor, storskjerm og stereoanlegg i stua. Nyoppusset er det ikke, men vi har masse plass, vakker utsikt og veldig god stemning!
De som blir værende i kollektivet er Håvard og Frida. Håvard studerer elektroniske systemer på NTNU og har nettopp fulført bachelor🎉 Frida har fullført studie og skal ut i jobb!
Som kollektiv er vi sosiale og blir ofte sittende å prate når vi treffer på hverandre på kjøkkenet og stua. Samtidig har vi respekt dersom folk trenger tid til å slappe av etter lange dager. Vi er glade i liv og i å ha venner på besøk og her kan det forekomme både bursdager, huskonserter, og frokoster. Ellers er vi mye ute på farten, så det er ofte rolig store deler av dagen. Vi er ryddige av oss, og roterer på hvem som tar ukesvasken.
Vi er 26 og 28 år og leter etter tre nye roomies i omtrentlig samme alder, som har lyst til å bli en del av felleskapet. Kjønn spiller ingen rolle.
Frida gikk informatikk og skal ut i jobb til høsten. Hun er en lystig sangfugl med et hjerte av gull, men kan også finne på å hakke i egoet ditt når du minst venter det. Hun liker å klatre, sove (ute), danse og er en kaffesnobb.
Håvard studerer ingeniør-et eller annet. Tidligere bodd i båt, nå blitt tålelig sivilisert igjen og fungerer greit innenfor 4 vegger. Er svært ålreit og neppå. Han svømmer, surfer, turner, skader seg og har nesten alt i en brøddeig til heving. Jobber ellers med sjakkratingen og swing-ferdighetene. Hører på alle dating-opp og nedturene dine, men holder seg unna trøbbel selv.
Acknowledgement: Olive (som skal flytte ut) har bidratt med å formidle hvem dine nye roomies er.
Rommene som er ledig:
Ca 10 kvm. Månedsleie: 5800 kr
Ca 10 kvm. Månedsleie: 5550 kr
Ca 11 kvm. Månedsleie: 5750 kr
Visningsinformasjon
Send en melding, så setter vi opp vising :)
Beliggenhet
Adresse: Jørgen Bjelkes Gate 11, 7016 Trondheim
Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at
leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen
bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med
signering av leiekontrakten.
Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting.
Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en
annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.
Sist endret: 24.05.2026 18:15