Gå til hovedinnhold

Leilighet, 3 roms Fagerheimgata 11B, Oslo

Om boligen

  • BoligtypeLeilighet
  • Areal42 m2
  • Antall rom3 roms
  • Antall soverom2 rom
  • Etasje4. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra01.08.2026

Betingelser

  • Månedsleie27 000
  • Inkludert Varmtvann, Internett, Kabel-/Digital-TV
  • Depositum81 000
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    NAV-garanti
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg

Utfyllende informasjon

Lekker, nyoppusset og fullt møblert 3-roms på Grünerløkka – attraktiv beliggenhet | To soverom | Innflyttingsklar

Velkommen til en moderne og svært arealeffektiv 3-roms leilighet midt i hjertet av Grünerløkka! Leiligheten ble nylig oppusset og holder gjennomgående høy standard med stilrene materialvalg og moderne løsninger. Her får du en komplett og innflyttingsklar bolig – fullt møblert og klar for nye leietakere fra 01.08.2026.
Med to separate soverom passer boligen perfekt både for:
Par som ønsker ekstra plass til hjemmekontor eller gjesterom
To venner/studenter som ønsker likeverdige soverom og en sentral bolig
Pendlere eller profesjonelle som ønsker en praktisk og komfortabel base i byen

Høydepunkter:
Nylig oppusset med moderne standard
Fullt møblert – inkludert hvitevarer
To gode og separate soverom
Varmtvann og internett inkludert i leien
Bod på 2 m² inkludert
Attraktiv og sentral beliggenhet på Grünerløkka
Kort vei til kollektivtransport, parker, kaféer og restauranter

Planløsning og standard:

Stue og kjøkken:
Lys og sosial stue med åpen løsning mot kjøkkenet. Leiligheten har gode lysforhold og en smart planløsning som gir en romslig følelse og effektiv utnyttelse av hver kvadratmeter.

To separate soverom:
Begge soverommene fungerer svært godt som private soner med plass til seng og oppbevaring. Ideelt både for kollektiv og for par som ønsker fleksibilitet.

Bad
Delikat flislagt bad med varmekabler og vaskemaskin.

Beliggenhet
Her bor du midt på populære Grünerløkka – med alt bydelen har å by på rett utenfor døren. Området er kjent for sitt brede utvalg av kaféer, restauranter, barer, nisjebutikker og grønne parker.
Kort vei til Birkelunden, Sofienbergparken og Akerselva
Svært gode kollektivforbindelser med trikk, buss og T-bane i umiddelbar nærhet
Gangavstand til både sentrum og flere studiested

Leievilkår
Leie: 27 000 kr per måned
Depositum: 81 000 kr
Overtakelse: Fra 01.08.2026
Leies ut fullt møblert
Varmtvann, internett og bod inkludert

Interessert?
Send gjerne en melding med litt informasjon om deg/dere, ønsket leieperiode og hva dere driver med, så tar vi kontakt for avtale om visning.

Visningsinformasjon

Ta kontakt for å avtale visning

Beliggenhet

Adresse: Fagerheimgata 11B, 0567 Oslo

Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.

Annonse-ID: 374171
Sist endret: 22.05.2026 20:32

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026