2 rom i leilighet Sars' Gate 28, Oslo
Om boligen
- BoligtypeRom i leilighet
- Areal8 m2
- Antall rom2 ledige rom
- Etasje2. etasje
- LeieperiodeLangtidsleie
- Ledig fra01.07.2026
Betingelser
- Månedsleie10 200
- Inkludert Strøm, Oppvarming, Varmtvann, Internett
- Depositum30 000
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
NAV-garanti
Depositumsgaranti
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet
Fasiliteter
- Bredbåndstilknytning
- Fellesvaskeri
- Hvitevarer
- Moderne
- Møblert
- Parkett
- Rolig
- Sentralt
- Utsikt
- Vaktmester-/ Vektertjeneste
Utfyllende informasjon
Soverom til leie i moderne og sentral 3-roms leilighet mellom Sofienbergparken og Botanisk hage
Jeg leier ut et soverom på ca. 8 m² i en moderne og fullt møblert leilighet på totalt 50 m². Leiligheten ligger i 2. etasje, midt mellom Sofienbergparken og Botanisk hage. Beliggenheten er veldig sentral, men samtidig grønn, rolig og skjermet. Med buss kan en forlate leiligheten og være på Oslo S på 10min.
Leiligheten er ferdig møblert og har det meste man trenger i hverdagen: sofa, TV, internett, kjøleskap, fryser, stekeovn, induksjonstopp, oppvaskmaskin, vaskemaskin og dusj. Kjøkkenet er godt utstyrt med det man måtte trenge av kjøkkenutstyr, servise og praktisk utstyr til matlaging og baking. En kan selvfølgelig medbringe det en måtte ønske ved innflytting. Stuebordet passer fint til 4-5 personer, og kan ilegges bordplate (5-9personer).
Stuen vender ut mot Botanisk hage, med morgen- og dagssol, grønn utsikt og lite/ingen innsyn. Soverommene vender mot en stille indre bakgård med sol på ettermiddag/kveld. Det gjør at rommene er rolige, og at man slipper direkte morgensol inn på soverommet.
Rommet som leies ut er ca. 8 m². Det kan følge med en 120 cm seng dersom ønskelig, samt et veldig fint skap med god lagringsplass. Stol følger også med, og man kan selv skaffe et skrivebord dersom man ønsker det.
Det er også tilgang til bod, med eget innelåst tørkestativ. I tillegg finnes det et stort felles tørkerom med avtrekk, som er praktisk til sengetøy og større ting. Der er det også en større industrivaskemaskin tilgjengelig dersom man skulle trenge det.
Litt om meg: Jeg er 27 år, kommer fra Vestlandet og studerer samfunnsøkonomi ved NMBU på Ås. Derfor er jeg ofte på Ås i ukedagene. Jeg er også en del hjemme på Vestlandet i perioder, særlig i juni, juli, deler av august og i januar. På fritiden liker jeg å trene, løpe med lokale løpegrupper, gå på ski i Nordmarka og gå på rulleski om sommeren.
Rommet har vært utleid siden høsten, og det har fungert veldig fint. Jeg ønsker derfor å leie ut rommet videre til en ryddig og hyggelig person som kan trives i en rolig, sentral og hjemmekoselig leilighet.
Ønsket innflytting er i juli/august, og ønsket leieperiode er 1 år.
Ta gjerne kontakt og fortell litt om deg selv dersom dette høres interessant ut!
Visningsinformasjon
(Jeg drar til Vestlandet 1.juni, men kommer antagelig innom Oslo en helg eller to i juni mpt visning, ta kontakt så finner vi en løsning uansett!!)
Beliggenhet
Adresse: Sars' Gate 28, 0562 Oslo
Sist endret: 22.05.2026 15:24