5 rom i bofellesskap Hans Strøms Gate 6, Ålesund
Om boligen
- BoligtypeRom i bofellesskap
- Areal12 m2
- Antall rom5 ledige rom
- Etasje3. etasje
- LeieperiodeLangtidsleie
- Ledig fra01.08.2026
Betingelser
- Månedsleie8 500
- Inkludert Varmtvann, Internett
- Depositum17 000
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
Fasiliteter
- Bredbåndstilknytning
- Hvitevarer
- Ingen gjenboere
- Moderne
- Møblert
- Rolig
- Sentralt
- Turterreng
Utfyllende informasjon
Sentrum: Nyoppusset jentekollektiv | Høy standard & Møblert | Ledig 1.aug
Svært lekkert bokollektiv med høy standard i et rolig og tilbaketrukket område i sentrum, uten gjennomgangstrafikk. Leiligheten skiller seg ut som nylig totalrenovert (2021) med et nytt, fullt utstyrt kjøkken og et nytt, komplett bad. Leies ut med møblerte fellesarealer og soverom. Alle soverom har lydisolerte branndører, egen nøkkel/ lås og doble gipsplater med isolasjon. Fra leiligheten har du umiddelbar nærhet til sentrumsfunksjoner som kollektivtransport, dagligvarebutikker og flotte turmuligheter.
Rom 1 - Jente 20 NTNU
Rom 2 - Jente 20 NTNU
Rom 3 - Jente 20 NTNU
Rom 4 - 8500
Internett og varmtvann er inkludert.
• Meget lekker leilighet som ligger i byggets 3 etasje på totalt 103 kvm.
• Boligen skiller seg ut som nylig totalrenovert med gjennomgående høy standard. Det er et nytt velutstyrt kjøkken og et nytt totalrenovert bad. Boligene leies ut med møblerte fellesarealer og soverom.
• På kjøkken er det integrert kjøl/frys, oppvaskmaskin, stekeovn og induksjonstopp. Kommer med kjøkkenutstyr, med unntak av elektriske apparater.
• Et komplett, delikat flislagt bad med dusj, wc og varmekabler i gulv. Det er vaskemaskin og tørketrommel
• Alle soverom leies ut med 1.40 seng, garderobeskap og pult. Soverommene har lydisolerte branndører med egen nøkkel/ lås.
• Åpen stue/ kjøkken løsning med sofakrok, tv og hyggelig spiseplass for 4 og gang med plass til å henge fra seg.
• Lagringsplass på loft.
Vi søker deg som skal studere, og som er rolig, ryddig og ansvarsfull.
Ved interesse: Send en melding via finn annonsen og fortell litt om deg selv og hvilke studier du går/jobb du har. Gi oss også ditt telefonnummer så vi kan invitere til visning.
Før innflytt må 2 måneders husleie stilles i depositum. Langtidsleie er ønskelig.
Leieavtalen kan sies opp i april hvert år. Ved oppsigelse i april opphører leieforholdet 31. juli.
Visningsinformasjon
Ta kontakt for visning
Beliggenhet
Adresse: Hans Strøms Gate 6, 6002 Ålesund
Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at
leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen
bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med
signering av leiekontrakten.
Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting.
Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en
annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.
Sist endret: 21.05.2026 23:00
Logg inn for å kontakte annonsøren