Gå til hovedinnhold

Rom i bofellesskap Lille Markeveien 1, Bergen


Om boligen

  • BoligtypeRom i bofellesskap
  • Areal9 m2
  • Antall rom1 ledig rom
  • Etasje2. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra01.07.2026

Betingelser

  • Månedsleie6 950
  • Inkludert Internett
  • Depositum6 950
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    NAV-garanti
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Hvitevarer
  • Delvis møblert
  • Rolig
  • Sentralt
  • Turterreng

Utfyllende informasjon

Ledig rom i koselig jentekollektiv på Nordnes 🤍

Hei! Jeg flytter ut av rommet mitt i Bergens koseligste kollektiv på Nordnes og ønsker derfor å finne en erstatter som kan ta over!

Leiligheten ligger veldig sentralt, med gåavstand til både kollektivtransport, UiB, butikker, uteliv, kaféer og fine turområder. Fellesområdene består av en romslig stue, kjøkken og bad, som alle er ferdig møblert. På det ledige rommet er det også mulighet for å kjøpe seng, klesskap og kommode dersom man ønsker det.🥰 Bildene viser rommet både slik det så ut før og nå, så her får man et intrykk av størrelsen. Nå er rommet møblert med en 140 seng med mye oppbevaring under.

De som blir boende i kollektivet er Marie og Sara, og de ønsker seg en ryddig og sosial jente som kan bli deres nye roomie 🫶🏻

Litt om jentene:

Sara flytter inn i august. Hun er 21 år og skal studere ved UiB til høsten. Hun er sosial, glad i å bli kjent med nye mennesker, og ikke fremmed for koselig og sosiale kvelder i blant. Det siste året har hun gått på folkehøgskole i Hønefoss på en linje for Design å Fashion

Marie er 23 år og studerer språkvitenskap ved UiB. Hun er kreativ, liker å lese, danse boogie, gå på kafé og ta kveldsturer. Hun har vært på utveksling i noen måender å kommer hjem igjen til sommeren.

Akkurat nå bor Britt i det ene rommet, men hun flytter ut i starten av august. Britt er 23 år og liker å trene, gå turer, spille fotball, lage mat og drikke masse kaffe.

I kollektivet liker vi koselige kvelder sammen, men har også forståelse for at man trenger litt alenetid. Vi setter pris på at du er ryddig, tar hensyn og trives med å bo sammen med andre. Ellers er vi heller ikke fremmed for en fest i ny og ned.

Månedsleien er 6 950 kr, strøm er ikke inkludert.

Er du en sosial, ryddig og omgjengelig jente mellom 20–26 år, må du gjerne ta kontakt! Da kan vi avtale visning eller et møte over Facetime 💞


Visningsinformasjon

Du kan kontakte meg ved å sende meg en melding her eller via telefon❤️


Beliggenhet

Adresse: Lille Markeveien 1, 5005 Bergen


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 373430
Sist endret: 12.05.2026 15:16

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026