Gå til hovedinnhold

Leilighet, 3 roms Løvenvoldgata 7, Ålesund


Om boligen

  • BoligtypeLeilighet
  • Areal100 m2
  • Antall rom3 roms
  • Antall soverom2 rom
  • Etasje3. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra20.05.2026

Betingelser

  • Månedsleie8 000
  • Inkludert Internett
  • Depositum24 000
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto

Fasiliteter

  • Hvitevarer
  • Moderne
  • Møblert
  • Peis/Ildsted
  • Rolig
  • Sentralt
  • Terrasse
  • Turterreng

Utfyllende informasjon

Leilighet

Rom til leie i lys og romslig leilighet - ønskelig med hyggelig og sosial leietaker

Jeg leier ut et rom i min leilighet på 100m2. Jeg bor selv i leiligheten, så jeg ser etter en ryddig og hensynsfull person.

Leiligheten ligger i Løvenvoldgata - midt i sentrum og rett over gaten for Ålesund Storsenter. Det er gode bussforbindelser.

Leiligheten er på 100m2 og har store fellesarealer med stue, kjøkken, bad og gjestetoalett. Har også en terrasse på rundt 30m2. Soverommet som skal leies ut er på rundt 8-9m2 med tilhørende walk-in garderobe. Videre er leiligheten fullt møblert, herunder blant annet kjøkkenutstyr og evt seng.

Litt om meg:
Jeg (Sofie) er 26 år og kommer fra Ålesund. Jeg har en mastergrad og jobber fulltid. Liker å være med venninner og gå turer. Jeg trives i et hjem hvor det er god stemning og åpen kommunikasjon.

Hvem jeg ser etter:
Jeg ser etter en leietaker som enten er student eller i jobb. Gjerne rundt samme alder. Det er viktig at du er samarbeidsvillig, holder det rent rundt deg og tar ansvar for fellesareal. Samtidig så håper jeg å finne noen som er sosial og trivelig.

Kort praktisk informasjon:
- Fullt møblert leilighet
- 100m2 midt i sentrum
- Internett inkludert
- Strømregningen deler vi oss i mellom etter forbruk

Høres dette interessant ut så send gjerne en melding med litt info om deg, så kan vi ta en prat og se om vi kan passe godt til å bo ilag.😄


Visningsinformasjon

Ta kontakt for å avtale visning


Beliggenhet

Adresse: Løvenvoldgata 7, 6002 Ålesund


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 373379
Sist endret: 11.05.2026 21:38

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026